Nowe twarze w zespole lidera II ligi

Na wtorkowym treningu GKS-u 1962 Jastrzębie pojawiło się dwóch nowych zawodników - defensywny pomocnik Bartosz Jaroszek, który w rundzie jesiennej występował w Rozwoju Katowice oraz 21-letni lewy obrońca III-ligowej Stali Brzeg, Jakub Żmuda. Nie trenowali z zespołem trenera Jarosława Skrobacza Wojciech Caniboł i Kacper Kawula.

Kacper Kawula
 /  fot. Michał Chwieduk  /  źródło: 400mm

Wczoraj piłkarze lidera II ligi - GKS-u 1962 Jastrzębie - rozpoczęli przygotowania do rundy wiosennej. Na treningu zabrakło Kacpra Kawuli, który rozciął kciuka i uszkodził ścięgno. 20-letni stoper w czwartek idzie do lekarza do kontroli i w przyszłym tygodniu powinien ćwiczyć na pełnych obrotach z kolegami.

 

Indywidualnie trenował natomiast napastnik Wojciech Caniboł. - Od półtora miesiąca zmagam się z bólem stopy - powiedział popularny „Cani”. - Byłem u ortopedy, który wykluczył złamanie kości. To kłopot z mięśniem, ale mam nadzieję, że wkrótce uporam się z tym problemem.

 

Nowymi twarzami na pierwszych zajęciach GKS-u 1962 Jastrzębie był defensywny pomocnik Bartosz Jaroszek, który w rundzie jesiennej występował w Rozwoju Katowice oraz 21-letni lewy obrońca III-ligowej Stali Brzeg, Jakub Żmuda. Ten ostatni jest wychowankiem Victorii Jaworzno, przez wiele lat związany był z chorzowskim Ruchem, przez rok grał w Polonii Bytom.

 

W jednym z najbliższych meczów kontrolnych szkoleniowiec jastrzębian Jarosław Skrobacz będzie testował napastnika Tempa Puńców (liga okręgowa) - Alana Pastuszaka.

 

Z tej samej kategorii