Sparing Rekordu z Nadwiślanem na remis

GKS TYCHY - NADWISLAN GORA
 fot. Łukasz Sobala  /  źródło: Pressfocus

W dzisiejszym sparingu w Bielsku-Białej piłkarze III-ligowego Rekordu zremisowali z Nadwiślanem Góra 1:1.

Na prowadzenie wyszli piłkarze z Bielska-Białej. Marek Sobik wykończył akcję, którą zainicjowali Szymon Szymański i Damian Hilbrycht. Rekord mógł w pierwszej połowie prowadzić przynajmniej dwoma bramkami, ale Sikora przestrzelił z niewielkiej odległości. Goście wyrównali w 65. minucie - kapitalnym uderzeniem z rzutu wolnego popisał się Kamil Bętkowski.

 

Rekord Bielsko-Biała – Nadwiślan Góra 1:1 (1:0)

1:0 – Sobik 25 minuta, 1:1 – Bętkowski 65 minuta-wolny.

Sędziował Dawid Bukowczan (Żywiec).

 

REKORD: Żerdka (Góra) – Maślorz, Bojdys, Rucki, Żołna – Sikora, Szymański, Kubica, Sobik – Woźniak Hilbrycht oraz Gaudyn, Tański, Olszowski, Małyjurek.

NADWIŚLAN: testowany bramkarz – Wasiluk, Jarosz, Korneta, Wójcik – Skrobol, Vszenda, Bętkowski, testowany pomocnik, Piwowarczyk – Essam oraz w drugiej połowie: Błąkała – Korneta, Bedronka, Jarosz, Wójcik – Wasiluk, Widuch, Kaszok, Bętkowski (75. Szepietowski), Musiolik – Ogrocki.

Komentarze

Napisz komentarz
No photo
No photo~JanosikUżytkownik anonimowy
~Janosik :
No photo~JanosikUżytkownik anonimowy
Ci kombinatorzy z Góry (licencja - wszyscy pamiętamy), zaległe pensje dla zawodników - to powinno być odjęcie punktów z urzędu!!!! Zlecą na zbity pysk nie tylko do 3, ale 4 ligi.
31 sty 16 11:51
Liczba głosów:0
0%
0%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~jacekUżytkownik anonimowy
~jacek :
No photo~jacekUżytkownik anonimowy
Szanse Nadwiślana na utrzymanie wzrastają o 50%! Z drugiej ligi wycofuje się Okocimski, a z I ligi Stomil. Jest szansa, że wzrośnie jeszcze bardziej (może nawet do 100%), bo Dolcan walczy z czasem, nie wiadomo co z ROWem, któremu miasto obcięło dotację z 990 tys do 630 tys i jeszcze jest Siarka, gdzie która żyje z dnia na dzień a kibice zbierają na wypłaty dla piłkarzy.
30 sty 16 22:46 | ocena:100%
Liczba głosów:1
0%
100%
Link do tego komentarza:
Z tej samej kategorii