Damian Tront wciąż poza meczową „18” beniaminka z Jastrzębia

Na sobotni mecz z ŁKS-em Łódź piłkarze GKS-u 1962 Jastrzębie wyruszyli dzień wcześniej i noc poprzedzającą spotkanie spędzili w ośrodku w Gutowie Małym. W meczowej "18" po raz kolejny zabrakło defensywnego pomocnika Damiana Tronta, wrócili natomiast kontuzjowani niedawno Bartosz Semeniuk i Dominik Kulawiak.

Damian Tront
 /  fot. Rafał Rusek  /  źródło: Pressfocus

Na sobotni mecz z ŁKS-em Łódź drużyna trenera Jarosława Skrobacza wyruszyła wczoraj i noc poprzedzającą dzisiejsze spotkanie spędziła w ośrodku w Gutowie Małym. - Oprócz Damiana Tronta, który wciąż trenuje indywidualnie, wszyscy piłkarze są zdrowi i do mojej dyspozycji - powiedział szkoleniowiec beniaminka z Jastrzębia. - Bartosz Semeniuk, któremu po meczu z Bełchatowem na głowie założono pięć szwów, cały tydzień trenował normalnie. W pełni sił jest również Dominik Kulawiak, który nie zagrał w spotkaniu ze Zniczem Pruszków z powodu problemów z mięśniem dwugłowym.


W meczowej „18” tym razem nie zmieścili się Damian Zajaczkowski (do tej pory zagrał jeden mecz w II lidze) oraz młodzieżowiec Tomasz Dzida, który trzykrotnie wychodził na boisko, ale w każdym z meczów zagrał tylko kilka minut.

Z tej samej kategorii