Maciej Gaszka zostanie w Jastrzębiu?

W sobotnim sparingu z Piastem Gliwice w zespole GKS-u 1962 Jastrzębie zagrał Maciej Gaszka, który ma być wypożyczony do III-ligowego Pniówka Pawłowice Śląskie. Młody napastnik wszedł na boisko w II połowie, lecz w 75 minucie został zdjęty z placu gry. - Maciek nie doznał kontuzji, po prostu nie nadążał za akcjami - uspokaja trener GKS-u 1962, Jarosław Skrobacz.

Maciej Gaszka
 /  fot. Krystyna Pączkowska  /  źródło: 400mm

W sobotnim sparingu z Piastem w zespole z Jastrzębia zagrał Maciej Gaszka, który wszedł na boisko w II połowie, lecz w 75 minucie został zdjęty z placu gry. - Maciek nie doznał kontuzji, po prostu nie nadążał za akcjami - powiedział trener GKS-u 1962, Jarosław Skrobacz. - Chyba nie zrealizował planu treningowego w okresie świąteczno-noworocznym. - Chcę, by potrenował z nami jeszcze przez tydzień.


Gaszka został wypożyczony do III-ligowego Pniówka Pawłowice, który dzisiaj rozpoczyna przygotowania. - Będę na jego temat jeszcze rozmawiał z Jankiem Wosiem - powiedział trener Skrobacz. - Być może Gaszka pojedzie z Pniówkiem na zgrupowanie do Wisły, a potem z nami do Kamienia.


W sobotnim sparingu w zespole z Jastrzębia zabrakło 21-letniego lewego obrońcy III-ligowej Stali Brzeg, Jakuba Żmudy. - Już na pierwszym treningu miał pecha i skręcił staw skokowy - powiedział Jarosław Skrobacz. – Jak się wykuruje, chcemy ponownie zaprosić go na treningi z nami.


W najbliższą sobotę, 20 stycznia, lider II ligi zmierzy się z Rakowem Częstochowa. Spotkanie zostanie rozegrane w Lelowie. Być może pojawi się na nim napastnik Tempa Puńców (liga okręgowa), Alan Pastuszak.

 

Z tej samej kategorii