Beniaminek II ligi rozpoczął ofensywę transferową

GKS 1962 Jastrzębie pozyskał już bramkarza Pniówka Pawłowice, Bartosza Szelonga, który jest wychowankiem Szkółki Piłkarskiej MOSiR Jastrzębie. Piątego lipca treningi z drużyną trenera Jarosława Skrobacza rozpocznie inny piłkarz Pniówka, Bartosz Semeniuk. GKS 1962 jest ponadto zainteresowany pomocnikiem Stali Brzeg, Krzysztofem Gancarczykiem.

Bartosz Szelong
 /  fot. Michał Chwieduk  /  źródło: Fokusmedia

Beniaminek II ligi z Jastrzębia Zdroju rozpoczął ofensywę transferową. Do drużyny trenera Jarosława Skrobacza przychodzi 22-letni bramkarz Bartosz Szelong, który przez ostatnie 2,5 roku występował w III-ligowym Pniówku Pawłowice Śląskie.


Piątego lipca treningi w Jastrzębiu rozpocznie inny piłkarz związany ostatnio z Pniówkiem, Bartosz Semeniuk. 20-letni pomocnik formalnie był zawodnikiem Decoru Bełk. To „łakomy kąsek”, bo w III lidze ten piłkarz rozegrał już 93 mecze, strzelając w nich 16 goli.


Jastrzębianie ponadto prowadzą negocjacje z pomocnikiem Stali Brzeg, Krzysztofem Gancarczykiem. W poprzednim sezonie 29-letni pomocnik rozegrał w III lidze 27 spotkań, strzelając w nich 9 bramek.

 

Z tej samej kategorii