W Jastrzębiu Zdroju zaczęli w ćwierć setki

Wczoraj, późnym popołudniem na boisku przy ul. Kasztanowej, zespół GKS-u 1962 Jastrzębie rozpoczął przygotowania do nowego sezonu. Na treningu pojawiło się 25 zawodników.

Bartosz Szelong
 fot. Michał Chwieduk  /  źródło: newspix.pl

GKS 1962 Jastrzębie Zaczęli w ćwierć setki Wczoraj, późnym popołudniem na boisku przy ul. Kasztanowej, zespół GKS-u 1962 Jastrzębie rozpoczął przygotowania do nowego sezonu. Na treningu pojawiło się 25 zawodników. W tym dość licznym gronie znalazło się 10 piłkarzy, którzy będą przez sztab szkoleniowy testowani w najbliższym czasie. Nie są to jednak zawodnicy „z nazwiskami”. Czterech z nich, to młodzi wychowankowie MOSiR-u Jastrzębie.

 

Na zajęciach pojawili się też przymierzani do gry w GKS-ie, bramkarz Bartosz Szelong (na zdjęciu) i pomocnik Bartosz Semeniuk, którzy poprzedni sezon spędzili w Pniówku Pawłowice Śląskie. Na treningu nie pojawiło się natomiast kilku zawodników, którzy dostali nieco więcej wolnego od trenera Jarosława Skrobacza: Dominik Kulawiak, Damian Tront, Tomasz Musioł, Dominik Szczęch i Daniel Szczepan.

 

W zajęciach nie brał też udziału Adrian Kopacz, który rozważa zakończenie kariery i zajęcie się pracą trenerską z dziećmi. Jastrzębianie okres przygotowawczy spędzą na własnych obiektach. Pierwszy sparing zagrają 12 lipca. Przeciwnik nie został jeszcze ustalony.

 

Komentarze

Napisz komentarz
No photo
No photo~nocna sowaUżytkownik anonimowy
~nocna sowa :
No photo~nocna sowaUżytkownik anonimowy
I tak jastrząbki spadniecie :-)
17 lip 17 22:27 | ocena:100%
Liczba głosów:2
100%
0%
Link do tego komentarza:
Z tej samej kategorii