Raków nie zawiódł swoich kibiców. Rozwój Katowice też!

ROW 1964 Rybnik - RKS Rakow Czestochowa

Zespół z Częstochowy po wygraniu swojego meczu i remisie Odry Opole został liderem II ligi. Rozwój Katowice pokazał, że wcale nie ma ochoty na spadek z ligi.

Odra Opole straciła dwa punkty po remisie z Legionovią  1:1 i jednocześnie pozycję lidera rozgrywek II ligi. Wszystko układało się po myśli gospodarzy. W 34 minucie Wodecki strzelił na 1:0. W drugiej połowie po rzucie karnym Legionovia wyrównała. Odra zaczęła robić wszystko, aby strzelić zwycięskiego gola, ale przyjezdni umiejętnie bronili dostępu do własnej bramki.

Raków Częstochowa liderem II ligi! W meczu z Siarką Tarnobrzeg częstochowianie wygrali 4:2. Mecz był trochę nerwowy. Najpierw prowadzenie dwiema bramkami, potem bramki dla Siarki i remis. Jednak końcówka należała do Rakowa i piłkarze Marka Papszuna dwa razy pokonali golkipera Siarki zapewniając sobie trzy punkty i liderowanie w tabeli.

Po golach Filipa Kozłowskiego i Grzegorza Fonfary Rozwój Katowice pokonał na wyjeździe Błękitnych Stargard. Ważne trzy punkty, które zwiększają nadzieje zespołu Tadeusza Krawca na pozostanie w II lidze. Rozwój ma 25 punktów i zajmuje 15. miejsce w tabeli. Do pozycji lepszej o pięć miejsc brakuje już tylko 3 punktów!

Odra Opole - Legionovia Legionowo 1:1 (1:0)

1:0 - Wodecki, 34 min

1:1 - , 62 min (karny)

Raków Częstochowa - Siarka Tarnobrzeg 4:2 (1:0)

1:0 - Mazan, 36 min

2:0 - Oziębała, 47 min

2:1 - Pietrasek, 50 min (samobójcza)

2:2 - Tomalski, 70 min