GKS 1962 Jastrzębie z piątą wygraną i na fotelu wicelidera

Ambicja piłkarzy z Jastrzębia pozwoliła odrobić stratę bramki i ostatecznie wygrać ze Zniczem Pruszków. Beniaminek II ligi w tabeli jest na drugiej pozycji.

GKS Jastrzebie
 fot. gksjastrzebie.pl  /  źródło: Materiał prasowy

GKS 1962 Jastrzębie w pierwszej połowie miał przewagę, ale to Znicz Pruszków jako pierwszy mógł strzelić bramkę. Dużo niewykorzystanych sytuacji psuło trochę widowisko. Po pierwszej połowie było bez bramek. Gdy w 59 minucie Znicz objął prowadzenie, gospodarze wzięli się do pracy. Zaowocowało to bramkami Szymury i Caniboła, który strzelił tuż przed ostatnim gwizdkiem sędziego.

 

GKS Bełchatów już w pierwszej połowie zapewnił sobie wygraną z Rozwojem Katowice. Dopiero w drugiej połowie zespół z Katowic stworzył sobie kilka okazji do zmiany wyniku, jednak zabrakło odpowiedniego wykończenia akcji i trochę szczęścia.

 

Rybniczanie przekonali się, że jak nie stwarza się sytuacji bramkowych, to nie ma co marzyć o nawiązaniu walki z rywalem. Piłkarze Piotra Piekarczyka tak właśnie zagrali, a Garbarnia Kraków skutecznie to wykorzystała.

 

Świetny początek piłkarzy MKS-u Kluczbork i już w 14 minucie Kamil Nitkiewicz dał prowadzenie swojej drużynie. Wtedy Wisła Puławy ruszyła do natarcia, jednak nie mogła zamienić przewagi na wyrównującą bramkę. W drugiej połowie Kluczbork miał swoje okazje, ale to Wisła Puławy w 90. minucie zdołała wyrównać i zabrać jeden punkt do domu.

 

GKS 1962 Jastrzębie – Znicz Pruszków 2:1 (0:0)

0:1 - Stryjewski, 59 min
1:1 - Szymura, 79 min
2:1 - Caniboł, 95 min


GKS Bełchatów – Rozwój Katowice 2:0 (2:0)

1:0 – Bierzało, 13 min
2:0 – Giel, 27 min


ROW 1964 Rybnik – Garbarnia Kraków 1:4 (0:1)


MKS Kluczbork – Wisła Puławy 1:1 (1:0)

1:0 - Nitkiewicz, 14 min

1:1 - Ploj, 90 min

 

Komentarze

Napisz komentarz
No photo
No photo~gksUżytkownik anonimowy
~gks :
No photo~gksUżytkownik anonimowy
za tydzień ŁKS będzie ciekawie ... jedziemy wszyscy ;d
27 sie 17 13:13
Liczba głosów:0
0%
0%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~NociekUżytkownik anonimowy
~Nociek :
No photo~NociekUżytkownik anonimowy
Za co ci redaktorzy biorą pieniądze, skoro nawet nie wiedzą, kto grał mecz w Rybniku? I jak tu poważnie traktować te ichwypociny? Garbarnia ole!
26 sie 17 21:39 | ocena:100%
Liczba głosów:1
100%
0%
Link do tego komentarza:
Z tej samej kategorii