Mecz Rozwoju Katowice przełożony

Zaplanowane na 2 września spotkanie 7. kolejki II ligi pomiędzy Rozwojem Katowice a Legionovią Legionowo zostało przełożone na środę 20 września. Powodem jest powołanie do kadry U-18 Kacpra Tabisia.

Rozwoj Katowice - GKS Belchatow
 fot. Łukasz Sobala  /  źródło: Pressfocus

Pomocnik Rozwoju Katowice, Kacper Tabiś znajduje się w składzie reprezentacji Polski U-18 na turnieju Limoges Tournament 2017 (30 sierpnia biało-czerwoni grają z Francją, 1 września – z Chile, a 3 września – z Belgią). Zespół z ulicy Zgody poprosił więc o zmianę terminu ligowego meczu z Legionovią Legionowo, które pierwotnie miało się odbyć w tę sobotę. Klub z Mazowsza też miał podstawy do wnioskowania o przełożenie meczu, bo do kadry U-20 „oddał” obrońcę Mateusza Zająca. Ostatecznie spotkanie to odbędzie się w środę, 20 września o godzinie 16.00.

 

W ten weekend podopieczni Marka Koniarka rozegrają sparing z Ruchem Chorzów, który także przeniósł swój mecz ligowy na inny termin wskutek powołań na zgrupowania kadr. Dokładna data tego spotkania nie jest jednak jeszcze znana.

 

Tymczasem do ekipy ze Zgody 28 wraca Mateusz Wrzesień, który został wypożyczony do Katowic z Odry Opole do końca tego sezonu. 24-letni pomocnik był zawodnikiem beniaminka I ligi od grudnia zeszłego roku, do którego przeszedł właśnie z Rozwoju.

Komentarze

Napisz komentarz
No photo
No photo~AmerykaninUżytkownik anonimowy
~Amerykanin :
No photo~AmerykaninUżytkownik anonimowy
To tylko w Polsce mierni piłkarze są tak hołubieni gdy powoła się ich nawet do U-18 . Hańba by przekładać mecze II ligi z powodu nowo kreowanego gwiazdora ! Potem takim we łbach się przewraca i trzeba im płacić olbrzxymioąś mkasę za nic zanim i tak wyjadą za granicę grzać ławę ! Polska klubiwa piłka jest żenadą , na poziomie San Marino, Gibraltaru ale już nie Monaco. Dla pijanego suwerena potrzeba igrzysk zamiast chleba . Przepraszam zapomniałem o hektolitrach piwa.....
30 sie 17 15:43 | ocena:100%
Liczba głosów:1
100%
0%
| odpowiedzi: 1
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~cvUżytkownik anonimowy
~cv
No photo~cvUżytkownik anonimowy
do ~Amerykanin:
No photo~AmerykaninUżytkownik anonimowy
30 sie 17 15:43 użytkownik ~Amerykanin napisał
To tylko w Polsce mierni piłkarze są tak hołubieni gdy powoła się ich nawet do U-18 . Hańba by przekładać mecze II ligi z powodu nowo kreowanego gwiazdora ! Potem takim we łbach się przewraca i trzeba im płacić olbrzxymioąś mkasę za nic zanim i tak wyjadą
100% racji , co Tabis?strzeli 5 bramek?!!! i wygra mecz?na razie jesrt anonimowy i nie wnosi nic do gry ani nie odciska pietna swojej gry na grze rozwoju zenada !!
31 sie 17 09:36
Liczba głosów:0
0%
0%
Link do tego komentarza:
Z tej samej kategorii