Goła osiemnastka jastrzębian

W kadrze beniaminka z Jastrzębia Zdroju w rundzie jesiennej jest tylko 22 zawodników. Byłoby więcej, ale napastnik Maciej Gaszka został wypożyczony do III-ligowego Pniówka Pawłowice, a Piotr Trąd do grającej w IV lidze Spójni Landek.

Sławomir Królczyk
 fot. Michał Stańczyk  /  źródło: Cyfrasport

Przed wyjazdem na sobotnie (15.00) spotkanie z Siarką Tarnobrzeg trener Jarosław Skrobacz (na zdjęciu) - przy wyborze meczowej „18” - nie miał praktycznie żadnego pola manewru. Dawid Weis musi pauzować z powodu czerwonej kartki, jaką ujrzał w potyczce z Radomiakiem, natomiast Wojciecha Caniboła i Daniela Szczepana wyeliminowała nadmierna liczba żółtych kartek. Szymon Stach nie mógł być brany pod uwagę, ponieważ przez trzy tygodnie zmagał się z kontuzją, a na pierwszym treningu pojawił się dopiero w środę.
Jastrzębianie do Tarnobrzegu wyjechali wczoraj, zaraz po obiedzie (zasiedli do niego o 13.00). Boiskowe spory w tym pojedynku będzie rozstrzygał Paweł Malec. 32-letni arbiter z Łodzi niezbyt dobrze kojarzy się trenerowi GKS-u - w wyjazdowym meczu z Wartą Poznań Jarosław Skrobacz został przez niego usunięty na trybuny. Tak przy okazji - czy nie za często akurat ten rozjemca jest desygnowany do prowadzenia spotkań z udziałem drużyny z Jastrzębia? To dopiero 13. kolejka, a sędzia Malec poprowadzi już trzeci mecz GKS-u 1962. Czy II liga cierpi na niedobór arbitrów? Według naszej wiedzy jest ich 28...

 

Z tej samej kategorii