MKS Kluczbork szlifuje formę na krótkim zgrupowaniu

Zespół Andrzeja Konwińskiego rozpoczął krótkie zgrupowanie przed sezonem. Bierze w nim udział 20 zawodników.

MKS Kluczbork
 fot. mkskluczbork.pl  /  źródło: Materiał prasowy

Od 17 do 20 lipca piłkarze MKS-u Kluczbork podlegać będą skoszarowaniu. Trzy najbliższe noce spędzą w Pałacu w Bogdańczowicach, jednak trenować będą na własnych obiektach, w Kluczborku.

- W ciągu czterech dni obędziemy siedem jednostek treningowych. Pracować będziemy głownie nad motoryką i taktyką. W piątek zejdziemy już z tych obciążeń, aby zachować świeżość na mecz pucharowy z Chrobrym Głogów. Nasze krótkie zgrupowanie będzie także okazją do integracji drużyny. 3/4 kadry to nowi chłopcy i chcę, żeby wszyscy lepiej się poznali - planuje trener Andrzej Konwiński.

W pierwszym w nowym tygodniu treningu, nie brał udziału Adam Orłowicz. Obrońca udał się na Śląsk, gdzie pod okiem specjalistów przejdzie badania kolana, po doznanej kontuzji w sobotnim meczu z Gryfem Słupsk. Uraz tej samej części ciała spotkał na jednym z treningów Michała Kojdera. Tu jednak większych obaw nie ma, ale zawodnik został w domu.

W obozie treningowo-szkoleniowym udział weźmie 20 zawodników: Bramkarze: Konrad Grycan, Grzegorz Kleemann, Kacper Majchrowski. Obrońcy: Paweł Gierak, Wojciech Kochański, Donatas Nakrosius, Kamil Nitkiewicz, Eryk Rakowski. Rozgrywający: Paweł Baraniak, Krzysztof Bodziony, Sebastian Deja, Dmytro Fedota, Michał Glanowski, Paweł Kubiak, Marcin Niemczyk, Kamil Nykiel, Jakub Skoczylas, Łukasz Zieliński. Napastnicy: Miłosz Reisch, Dawid Wolny.

 

Z tej samej kategorii