Furlepa już się wziął za piłkarzy z Kluczborka

Pod wodzą Jana Furlepy zespół MKS-u Kluczbork rozpoczął przygotowania do rundy rewanżowej.

MKS Kluczbork
 fot. mkskluczbork.pl  /  źródło: Materiał prasowy

Sytuacja drugoligowca nie jest dobra. Po pierwszej części sezonu MKS Kluczbork znajduje się w strefie spadkowej. Na 19 meczów tylko dwa zwycięstwa, 10 remisów i 7 porażek. Do w miarę bezpiecznego środka tabeli zespołowi brakuje ośmiu punktów. Władze klubu zdecydowały się na powierzenie misji ratunkowej Janowi Furlepie, który świetnie prowadził wcześniej Odrę Opole. Zastąpił na tym stanowisku Andrzeja Konwińskiego. O swojej nowej misji Furlepa mówił w rozmowie ze „Sportem” kilka dni temu.

Piłkarze rozpoczęli już przygotowania do dalszej części sezonu. W pierwszych zajęciach wzięło udział 21 zawodników, wśród nich Dominik Lewandowski z drużyny juniorów oraz powracający po kontuzjach Adam Orłowicz i Marcin Niemczyk.

Po oficjalnym rozpoczęciu okresu przygotowawczego odbyło się spotkanie piłkarzy "sam na sam" z trenerem. Potem był rozruch w parku. W piątek wznowiono zajęcia i przeprowadzono badania medyczne.

 

Skład grupy treningowej

Obrońcy: Bartosz Brodziński, Paweł Gierak, Adam Orłowicz, Kamil Nitkiewicz

Pomocnicy: Michał Glanowski, Krzysztof Bodziony, Donatas Nakrośius, Sebastian Deja, Jakub Skoczylas, Kamil Nykiel, Paweł Kubiak, Paweł Baraniak, Dmytro Fedota, Marcin Niemczyk, Lucjan Zieliński, Dominik Lewandowski

Napastnicy: Michał Kojder, Miłosz Reisch

Sztab szkoleniowy: Jan Furlepa, Daniel Kokosiński, Grzegorz Żmija

 

Z tej samej kategorii