GKS 1962 Jastrzębie nie przestaje zaskakiwać. Druga wygrana beniaminka

GKS 1962 Jastrzębie wygrał drugi mecz po awansie do II ligi. Tym razem podopieczni Jarosława Skrobacza pokonali na wyjeździe Gryfa Wejherowo 2:0 i z kompletem punktów prowadzą w tabeli.

Test Tango 12 - oficjalnej piłki Euro 2012

Po okazałej wygranej nad MKS-em Kluczbork, tym razem jastrzębianie nie mieli większych problemów w meczu z Gryfem. O ile jeszcze w pierwszej połowie rywale prowadzeni przez Piotra Rzepkę stawiali opór GKS-owi, o tyle w drugiej połowie goście bezdyskusyjnie dominowali. Zwieńczeniem był piękny gol Kamila Jadacha w końcówce spotkania.

Gryf Wejherowo - GKS 1962 Jastrzębie 0:2 (0:1)
0:1 - Szczepan, 31 min

0:2 - Jadach, 85 min