Problemy ROW-u przed meczem z Siarką Tarnobrzeg

W piątkowej potyczce z wysoko notowaną Siarką Tarnobrzeg szkoleniowiec rybniczan Piotr Piekarczyk nie będzie mógł uwzględnić w składzie Gabriela Nowaka, którego z gry wyeliminowała czwarta żółta kartka. Nie zagra ponadto Robert Tkocz, który przed miesiącem przeszedł operację kolana, mało prawdopodobny jest występ Szymona Jarego.

Gabriel Nowak
 /  fot. Michał Chwieduk  /  źródło: newspix.pl

Trener Piotr Piekarczyk drużynę ROW-u oficjalnie przejął 3 października i prowadził w czterech meczach, w których rybniczanie zdobyli 5 punktów. Najpierw przegrali na wyjeździe z GKS-em Bełchatów 0:1, ale w trzech kolejnych potyczkach punktowali, wygrywając z Gryfem Wejherowo (2:0) oraz remisując z Legionovią (1:1) i Stalą Stalowa Wola (1:1).


Przed piątkowym spotkaniem (4 listopada) z zajmującą w tabeli 4. miejsce Siarką Tarnobrzeg szkoleniowiec rybnickiej jedenastki ma problemy kadrowe. Z powodu czwartej żółtej kartki, którą ujrzał w spotkaniu ze „Stalówką”, nie zagra Gabriel Nowak. Ponadto jest mało prawdopodobne, by do dyspozycji trenera Piekarczyka był Szymon Jary, który w meczu ze Stalą z powodu kontuzji opuścił boisko już w 19 minucie.


Jak wiadomo, przez kilka miesięcy z treningów wyłączony jest 29-letni pomocnik Robert Tkocz. Wychowanek Odry Wodzisław w 13 minucie meczu z Odrą Opole (odbył się 10 września) doznał kontuzji kolana. Operację przeprowadzono 7 października, teraz zawodnik przechodzi rehabilitację.

 

Komentarze

Napisz komentarz
No photo
No photo~ Big BenUżytkownik anonimowy
~ Big Ben :
No photo~ Big BenUżytkownik anonimowy
Nawet gdyby byli w składzie, to i tak nie wygrajliby z Siarką. Remis to wszystko, na co ROW może liczyć.
1 lis 16 15:12 | ocena:100%
Liczba głosów:2
100%
0%
Link do tego komentarza:
Z tej samej kategorii