Dwaj obrońcy ROW-u niepewni wyjazdu do Stargardu

Dzisiaj (piątek, 3 marca) po porannym rozruchu, który rozpocznie się o godzinie 10.00 zapadnie decyzja, czy Tomasz Balul i Witold Cichy wyjadą z drużyną trenera Piotra Piekarczyka na mecz z Błękitnymi Stargard. Cichy zmaga się z urazem przywodziciela, natomiast Balul ma problem z przyczepem mięśnia prostego uda.

Tomasz Balul
 /  fot. Michał Chwieduk  /  źródło: newspix.pl

Rundę wiosenną drużyna trenera Piotra Piekarczyka rozpocznie wyjazdowym pojedynkiem z Błękitnymi Stargard. Mecz rozpocznie się w sobotę o godzinie 13.00. Rybniczanie wyruszą w drogę w piątek po porannym treningu, który rozpocznie się o godzinie 10.00.

 

Jeszcze nie wiadomo, czy w meczowej osiemnastce znajdą się dwaj defensorzy - Witold Cichy i Tomasz Balul, którzy grali w jesiennym spotkaniu tych drużyn, zakończonym porażką ROW-u 1:2. Pierwszy z wymienionych zmaga się z drobnym urazem przywodziciela, natomiast Balul ma problem z przyczepem mięśnia prostego uda. Zabraknie natomiast na pewno 30-letniego pomocnika Roberta Tkocza, który jest w okresie rehabilitacji po operacji i rekonstrukcji zerwanych więzadeł krzyżowych w kolanie.

 

Z tej samej kategorii