Piłkarze Górnika: Jest nam po prostu wstyd!

Cracovia Krakow - Gornik Zabrze

Nie udała nam się inauguracja nowej rundy, nie tak to sobie wyobrażaliśmy - mówił Szymon Matuszek po meczu z Cracovią.

Roman Gergel, pomocnik: - W trzeciej minucie było 1:0, a po 30 minutach już 3:0. Co prawda strzeliłem bramkę na 3:1, ale mówiono mi, że byłem na minimalnym spalonym. Z mojej perspektywy trudno mi powiedzieć, czy byłem na spalonym, czy nie. Dzisiaj nic nam nie wychodziło, po prostu graliśmy źle. Teraz musimy to wszystko przeanalizować, porozmawiać w naszym gronie i zrehabilitować się w derbach. Nie było w Krakowie naszych kibiców, którzy na pewno byliby mocno niezadowoleni z naszej postawy. Postaramy się zrehabilitować w Wielkich Derbach Śląska.

Adam Danch, obrońca: - Powiem krótko, jest nam po prostu wstyd! Nic nam nie wychodziło w tym meczu. Nie można zwalać na jedną czy drugą osobę winę za tę porażkę. Wszyscy jesteśmy drużyną i wszyscy odpowiadamy za to, co się stało w Krakowie.

Szymon Matuszek, pomocnik: Nie udała nam się inauguracja nowej rundy, nie tak to sobie wyobrażaliśmy. Bardzo szybko straciliśmy bramkę, a potem Cracovia poszła za ciosem. Próbowaliśmy coś zmienić, jednak krakowianie wypunktowali nas już do przerwy. Teraz myślimy wyłącznie o meczu z Ruchem, musimy wygrać derby, zrehabilitować się przed kibicami. To nie był taki początek, jaki sobie wymarzyliśmy.