Rekord przegrywa ze Słowakami w UEFA Futsal Cup

Od porażki rozpoczął udział w kolejnej rundzie rozgrywek UEFA Futsal Cup mistrz Polski. W rozgrywanym w Bratysławie meczu bielszczanie musieli uznać wyższość gospodarzy, Slovana.

futsal

Bielszczanie od początku byli zespołem dużo gorszym od Słowaków, zarówno w ofensywie, jak i defensywie. Podopieczni Andrzeja Szłapy już po ośmiu minutach przegrywali 1:3. W końcówce pierwszej połowy po golu Popławskiego wydawało się, że Rekord dogoni rywala, tymczasem goście szybko wybili mu to z głowy.

Mistrzowie Polski jutro o 17.30 zmierzą się z Georgians Tbilisi, który wygrał 2:1 z holenderskim ZVV 't Knooppunt. Awans do następnej fazy grupowej wywalczy zwycięzca grupy.

Rekord Bielsko-Biała - Slovan Bratysława 2:5 (2:3)

Bramki: Popławski 7, 19 - Zarbua 5, 8, Kozar 6, Bahna 21, 33.

REKORD: Kałuża – Popławski, Bondar, Budniak, Marek, Janovsky, Kubik, Seidler, Franz, Biel oraz Surmiak, Cichy, Gąsior, Nawrat.