Michał Bajdur swoją przygodę z seniorską piłką zaczynał od gry w rezerwach Legii, następnie rozegrał cały sezon (2012/13) w ekipie Młodej Ekstraklasy (26 spotkań, 5 bramek).
Po dobrych występach pomocnik trafił na wypożyczenie do I-ligowego Kolejarza Stróże (jesienią 2013/14 - 17 spotkań i 2 bramki). Po pierwszej rundzie wrócił do Warszawy i wjechał z Legią na obóz. Wiosną został już pod okiem szkoleniowców stołecznego klubu w III-ligowej drużynie rezerw (14 meczów, 4 bramki).
W 2015 roku trafił na wypożyczenie do Dolcanu Ząbki, gdzie spędził miniony rok (zarówno runda wiosenna, jak i jesienna). Łącznie rozegrał 30 spotkań i strzelił 8 bramek. Michał Bajdur wystąpił w spotkaniu z Zagłębiem i zdobył bramkę dla ekipy z Ząbek, popisując się w meczu kilkoma ciekawymi rajdami (porażka Zagłębia 1:4).
21-letni pomocnik trenował we wtorek z Zagłębiem. - Do uzgodnienia zostały ostatnie szczegóły - zdradził przed zajęciami dyrektor sportowy Robert Stanek.

 

 

Piłkarze rozpoczęli zajęcia na salce treningowej, a następnie przenieśli się na sztuczną murawę.

 

 

 

Michał Bajdur już trenuje z Zagłębiem Sosnowiec. Zobacz jak mu to idzie!

Piłkarze z Kresowej przygotowują się do sezonu. Dołączył do nich 21-letni pomocnik, który jest bliski kontraktu z Zagłębiem.