Martin Pribula po meczu z Miedzią: Teraz musimy się podnieść

Zagłębie Sosnowiec przegrał z Miedzią Legnica i tym samym przerwana została seria 10 meczów bez porażki. Martin Pribula jednak się nie załamuje licząc na to, że walka o awans do ekstraklasy jeszcze się nie skończyła.

Komentarze

Napisz komentarz
No photo
No photo~kolUżytkownik anonimowy
~kol :
No photo~kolUżytkownik anonimowy
Jezeli Ty, jako zwodnik swiezo po ciezkiej kontuzji wchodzisz na murawe z lawki i jestes z Sanogo najlepszy, to co robili inni pilkarze?
Wszysce Cie tutaj cenia za prace i charakter, ale awansu raczej nie bedzie, bo to nie jest na reke wlodarzom, wiec dla swojej kariery, lepiej stad uciekaj poki czas.
a do Dudka mam pytanie: czemu u nas w Zaglebiu w zeszlym sezonie pike do gry wprowadzal Nowak (wracal po obroncow - podanie o dnich na 3 metry i ja potem rozdzielal dalej? Oni (srodkowi oborncy!) sa az tak "ciency", ze nie potrafia dograc pilki na srodek do rozgrywajacego lub do boku do skrzydlowych? Teraz w meczu z Miedzianka robil to Babiarz. Co to za nowoczesna taktyka jest?
12 mar 07:53 | ocena:100%
Liczba głosów:2
100%
0%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~OttoUżytkownik anonimowy
~Otto :
No photo~OttoUżytkownik anonimowy
Martin z całym szacunkiem dla ciebie ale jak trener będzie popełnił takie błędy jak w ostatnim meczu to czarno widze to wasze wlonczenie się do walki o awans
11 mar 19:20 | ocena:100%
Liczba głosów:2
100%
0%
Link do tego komentarza: