Memoriał Kamili Skolimowskiej na Stadionie Śląskim

W przyszłym roku na Stadionie Śląskim odbędzie się lekkoatletyczny Memoriał Kamili Skolimowskiej. W najbliższy wtorek w Chorzowie zostanie zwołana konferencja prasowa, na której zostaną podane szczegóły tej imprezy.

Stadion Slaski
 fot. Łukasz Laskowski  /  źródło: Pressfocus

Memoriał mistrzyni olimpijskiej z Sydney przez cztery ostatnie lata odbywał się na Stadionie Narodowym w Warszawie, który nie był typową areną lekkoatletyczną. Kiedy jednak do użytku został oddany Stadion Śląski, rozmowy o zmianie miejsca rozegrania imprezy nabrały tempa. Dziś wiemy, że jej najbliższa edycja odbędzie się w chorzowskim Kotle Czarownic.

 

Termin memoriału oraz inne szczegóły tego wydarzenia zostanie podany podczas wtorkowej konferencji prasowej na Stadionie Śląskim. W spotkaniu wezmą udział nasi wybitni lekkoatleci: Anita Włodarczyk oraz Piotr Małachowski, a także Wojciech Saługa - marszałek województwa śląskiego, Aneta Moczkowska - prezes Parku Śląskiego i Krzysztof Klimosz - prezes Stadionu Śląskiego.

 

Oprócz Memoriału Kamili Skolimowskiej w przyszłym roku na wyremontowanym stadionie odbędzie się inna impreza lekkoatletyczna - Memoriał Janusza Kusocińskiego (8 czerwca).

Komentarze

Napisz komentarz
No photo
No photo~JanekUżytkownik anonimowy
~Janek :
No photo~JanekUżytkownik anonimowy
Super bo na Śląsku ostatnio poza siatką nie było żadnych widowisk sportowych na topie.PRZECIEŻ MARNA EKSTRAKLASA TO ŻADNE WIDOWISKO!
13 paź 17 16:15 | ocena:50%
Liczba głosów:4
50%
50%
Link do tego komentarza:
Z tej samej kategorii