MKS Dąbrowa Górnicza przełamał czarną serię

Po czterech kolejnych porażkach wygrał MKS Dąbrowa Górnicza, który ograł Trefl Sopot 82:74.

MKS Dabrowa Gornicza - BM Slam Stal Ostrow Wielkopolski

Początkowo to jednak Trefl przeważał i w pewnym momencie prowadził nawet różnicą 11 punktów. Gospodarze zagrali jednak popisowo w ostatniej kwarcie, dzięki czemu przerwali serię trzech kolejnych porażek. Świetny mecz zaliczył D.J Shelton który zdobył 21 punktów i zaliczył 11 zbiórek, co pomogło dąbrowskiej ekipie przełamać serię czterech porażek z rzędu

MKS DĄBROWA GÓRNICZA - TREFL SOPOT 82:74 (19:27, 19:18, 19:16, 25:13)

DĄBROWA G.: Novak 17 (1x3), Broussard 14 (2x3), Wołoszyn 2, Kowalenko 17 (2x3), Shelton 21 (2x3) - Gabiński 5, Kucharek 5, Wieczorek 1, Pamuła. Trener Jacek WINNICKI.

SOPOT: Trotter 22 (6x3), Love 13 (1x3), M. Kolenda 7 (1x3), Dylewicz 9 (2x3), Zack 2 - Ł. Kolenda 9, Karolak 7 (1x3), Śmigielski 2, Stefański 2, Mielczarek 1. Trener Marcin KLOZIŃSKI.