Pewna wygrana CCC Polkowice w Sosnowcu

Koszykarki gości były faworytkami sobotniego meczu i nie zawiodły. Pewnie pokonały w Sosnowcu miejscowe JAS-FBG Zagłębie 94:65.

CCC Polkowice - Artego Bydgoszcz
 źródło: Pressfocus

Otwarcie należało do drużyny gości, które po pierwszej kwarcie prowadziły ośmioma punktami. Potem jednak gospodynie zabrały się ostro do roboty. Ostatecznie mecz zakończył się pewną i wysoką wygraną pomarańczowych 94:65.

KS JAS-FBG Zagłebie Sosnowiec – CCC Polkowice  65:94

(15:23, 22:15, 14:25, 14:31)

JAS-FBG: Parks 18, Siksniute 13, Swanier 12, Urbaniak 7, Fikiel 6, Stara 3, Corda 2, Dobrowolska 2, Skrba 2, Wojtala 0.

CCC: Clark 17, Fagbenle 14, Spanou 13, Babkina 12, Bojovic 7, Sandrić 6, Gajda 6, Idziorek 5, Stankiewicz 4.