Coraz gorsza sytuacja koszykarek z Wodzisławia Śląskiego. Kolejna porażka

Koszykarki ŻKK Olimpii Wodzisław Śląski przegrały kolejny, już 16 mecz w tym sezonie. Tym razem lepsze okazały się zawodniczki Enea AZS Poznań, które pokonały je różnicą 13 punktów.

Agnieszka Skobel

Pierwsza kwarta dawała nadzieję, że tym razem zawodniczki Olimpii sięgną po trzecie wyjazdowe zwycięstwo w tym sezonie. Grały mądrze i skutecznie, a wygrana 25:15 była całkowicie zasłużona. Dobre zawody rozgrywały Agata Majka i Joanna Sobota, które łącznie w meczu zdobyły po 20 punktów.

To było jednak za mało, bo później dały znać o sobie stare grzechy, a zwłaszcza fatalna gra w trzeciej kwarcie. W ostatniej partii koszykarki z Wodzisławia Śląskiego nawiązały jeszcze walkę, ale ostatecznie przegrały dwoma punktami, a całe spotkanie 70:83.

Enea AZS Poznań - ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski 83:70 (15:25, 17:12, 23:7, 28:26)