Z dnia na dzień. Program Igrzysk na weekend

Już w pierwszym dniu zmagań na Igrzyskach Olimpijskich w Pjongczangu nie zabraknie emocji. Dla tych, którzy chcą wiedzieć kiedy, gdzie i kto zbiór potrzebnych informacji na weekend.

LECH - WISLA
 fot. Piotr Kieplin  /  źródło: Pressfocus

SOBOTA, 10 LUTEGO


8.15 BIEGI NARCIARSKIE: bieg łączony na 15 km kobiet - FINAŁ (z udziałem Justyny Kowalczyk, Sylwii Jaśkowiec, Eweliny Marcisz i Martyny Galewicz)
8.40 HOKEJ: turniej kobiet, Japonia - Szwecja
11.00 SHORT TRACK: 1500 m mężczyzn - FINAŁ, 500 m kobiet (z udziałem Natalii Maliszewskiej i Magdaleny Warakomskiej), sztafeta 3000 m kobiet
11.10 SANECZKARSTWO: jedynki mężczyzn - 1. i 2. ślizg (z udziałem Macieja Kurowskiego i Mateusza Sochowicza)
12.00 ŁYŻWIARSTWO SZYBKIE: 3000 m kobiet - FINAŁ (z udziałem Katarzyny Bachledy-Curuś i Katarzyny Bosiek)
12.05 CURLING: turniej par mieszanych, Olimpijczycy z Rosji - Kanada, Szwajcaria - Korea Płd., Norwegia - USA, Finlandia - Chiny
12.15 BIATHLON: sprint kobiet - FINAŁ (z udziałem Weroniki Nowakowskiej, Magdaleny Gwizdoń, Krystyny Guzik, Moniki Hojnisz i Kamili Żuk)
13.10 HOKEJ: turniej kobiet, Szwajcaria - Korea Płd.
13.35 SKOKI NARCIARSKIE: konkurs indywidualny na skoczni normalnej mężczyzn - FINAŁ (z udziałem Kamila Stocha, Macieja Kota, Stefana Huli, Dawida Kubackiego)

 

NIEDZIELA, 11 LUTEGO


1.05 CURLING: turniej par mieszanych, Norwegia - Chiny, Finlandia - USA, Szwajcaria - Olimpijczycy z Rosji, Kanada - Korea Płd.
2.00 SNOWBOARD: slopestyle mężczyzn - FINAŁ
2.00 ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE: zawody drużynowe, program dowolny par sportowych, program krótki solistek i par tanecznych
3.00 NARCIARSTWO ALPEJSKIE: zjazd mężczyzn - FINAŁ (z ew. udziałem Michała Kłusaka)
5.30 SNOWBOARD: slopestyle kobiet
7.15 BIEGI NARCIARSKIE: bieg łączony na 30 km mężczyzn - FINAŁ (z ew. udziałem Dominika Burego i Kamila Burego)
8.00 ŁYŻWIARSTWO SZYBKIE: 5000 m mężczyzn - FINAŁ
8.40 HOKEJ: turniej kobiet, Finlandia - USA
10.50 SANECZKARSTWO: jedynki mężczyzn 3. i 4. ślizg - FINAŁ (z udziałem Macieja Kurowskiego i Mateusza Sochowicza)
11.30 NARCIARSTWO DOWOLNE: jazda po muldach kobiet
12.05 CURLING: turniej par mieszanych, tie-break (jeśli będzie konieczny)
12.15 BIATHLON: sprint mężczyzn - FINAŁ (z udziałem Grzegorza Guzika i Andrzeja Nędzy-Kubińca)
13.00 NARCIARSTWO DOWOLNE: jazda po muldach kobiet - FINAŁ
13.10 HOKEJ: turniej kobiet, Kanada - Olimpijczycy z Rosji

 

Transmisje w telewizji
SOBOTA, 10 LUTEGO
TVP 1
8.05 Biegi narciarskie (na żywo), 11.50 Skoki narciarskie (na żywo), 15.10 Ceremonia kwiatowa (na żywo), 16.25 Halo, tu Pjongczang, 16.35 Skrót wydarzeń, 18.00 Olimpijski dzień

TVP 2
10.45 Short track i saneczkarstwo (na żywo), 12.10 Biathlon, łyżw. szybkie i saneczkarstwo (na żywo), 14.55 Łyżw. szybkie - 3000 m kobiet, 15.45 Short track - 1500 m mężczyzn

TVP SPORT
17.05 Olimpijski dzień, 21.00 Olimpijski wieczór.

 

EUROSPORT 1
8.05 Biegi narciarskie (na żywo), 9.15 Snowboard - slopestyle mężczyzn, eliminacje, 10.10 Biegi narc. - bieg łączony kobiet, 10.55 Wiadomości, 11.00 Saneczkarstwo (na żywo), 11.50 Skoki narciarskie (na żywo), 12.05 Biathlon (na żywo), 13.40 Skoki narc. - konkurs na skoczni normalnej (na żywo), 15.10 Ceremonia kwiatowa (na żywo), 15.30 Korea Popołudniowa (na żywo), 16.00 Biegi narc. - łączony kobiet, 16.30 Biathlon - bieg sprinterski kobiet, 17.00 Skoki narc. - konkurs na skoczni normalnej, 20.00 Pjongczang show, 21.00 Skok - konkurs na skoczni normalnej, 22.15 Biegi narc. - łączony kobiet

EUROSPORT 2
24 godziny powtórek zawodów olimpijskich

POLSAT SPORT NEWS
18.00 Studio Pjongczang

 

NIEDZIELA, 11 LUTEGO
TVP1
2.15 Narciarstwo alpejskie (na żywo), 5.25 Snowboard (na żywo), 12.40 Narciarstwo dowolne (na żywo), 13.35 Saneczkarstwo (na żywo), 16.25 Halo, tu Pjongczang, 16.35 Skrót wydarzeń, 18.25 Olimpijski dzień

TVP 2
1.40 Snowboard (na żywo), 6.05 Snowboard (na żywo), 7.10 Biegi narciarskie (na żywo), 8.40 Łyżwiarstwo szybkie (na żywo), 10.20 Hokej kobiet (na żywo), 11.05 Saneczkarstwo (na żywo), 12.10 Biathlon (na żywo),

TVP SPORT
17.05 Olimpijski dzień, 21.00 Olimpijski wieczór.

 

EUROSPORT 1
6.30 ZIO. Łyżw. figurowe - program krótki solistów i 7.15 Program krótki par sportowych, 8.00 Wiadomości, 8.05 Biegi narciarskie (na żywo), 9.15 Snowboard - slopestyle mężczyzn, eliminacje, 10.10 Biegi narc. - bieg łączony kobiet, 10.55 Wiadomości, 11.00 Saneczkarstwo (na żywo), 12.05 Biathlon (na żywo), 13.40 Skoki narciarskie (na żywo), 15.30 Korea Popołudniowa (na żywo), 16.00 Biegi narc. - bieg łączony kobiet, 16.30 Biathlon - sprint kobiet, 17.00 Skoki narc. - konkurs na skoczni normalnej, 18.00 Sporty ekstremalne, 18.30 Hokej, 19.00 Narc. klasyczne, 20.00 Pjongczang show, 21.00 Skoki narc. - konkurs na skoczni normalnej, 22.15 Biegi narc. - bieg łączony kobiet, 23.00 Sporty ekstremalne, 23.30 Hokej - najciekawsze wydarzenia.

 

POLSAT SPORT NEWS
18.00 Studio Pjongczang.

 

Z tej samej kategorii