Doroczne „Ferie na Śląskim” zbliżają się milowymi krokami

Od 16 do 27 stycznia, od poniedziałku do piątku, w godzinach 10.00-13.00, na obiektach Stadionu Śląskiego organizowane będą m.in. zajęcia sportowe.

Stadion Śląski wizualizacja
 fot. gmp-architekten.com  /  źródło: Materiał prasowy

W imieniu Stadionu Śląskiego serdecznie zapraszmy dzieci i młodzież w wieku od lat 6 do 16 do aktywnego spędzenia ferii zimowych w mieście.

 

Od 16 do 27 stycznia, od poniedziałku do piątku, w godzinach 10.00-13.00, na obiektach treningowych Stadionu Śląskiego organizowane będą bezpłatne zajęcia sportowe, kulturalne oraz plastyczne, zarówno dla dzieci i młodzieży chcących uczęszczać na zajęcia indywidualnie, jak i w grupach zorganizowanych.

 

- Przewidujemy w naszym programie ferii: konkursy, pokazy różnych dyscyplin sportu, gry i zabawy sportowe, zajęcia plastyczne, a także prelekcje dotyczące historii i przyszłości obiektu. Już teraz mamy ustalone spotkania z zawodnikami lacrosse`a (16 stycznia) oraz speed-balla (24 stycznia) - mówi Jakub Jagoś, który odpowiada za projekt „Ferie na Śląskim” ze strony spółki Stadion Śląski i dodaje - Postaramy się także o treningi piłkarskie. Dzieci na pewno nie będą się nudzić. Mamy już zgłoszone grupy z Katowic, Chorzowa i Piekar Śląskich. Uczestnicy będą mieli zapewnione gorące napoje oraz ….. mnóstwo wrażeń.

 

W zależności od warunków atmosferycznych zajęcia realizowane będą na obiektach otwartych lub zamkniętych. Formularze zgłoszeniowe indywidualne i grupowe dostępne są na

 

www.stadionslaski.pl

Z tej samej kategorii