Tomasz Adamek poznał rywala na „Noc Zemsty”

21 kwietnia w Częstochowie podczas Polsat Boxing Night 8 Tomasz Adamek w walce wieczoru zmierzy się pogromcą Krzysztofa Zimnocha, Amerykaninem Joeyem Abellem.

Gala Boksu Noc Wojownikow
 fot. Łukasz Sobala  /  źródło: Pressfocus

Tomasza Adamka 21 kwietnia czeka pod Jasną Górą ciężkie zadanie, taka prawdziwie saperska robota. 36-letni Joey Abell, mańkut z Minnesoty mierzy 193 cm i prawdopodobnie wniesie na ring 120 kg samych mięśni; i potrafi mocno przyłożyć. Coś na ten temat może powiedzieć Krzysztof Zimnoch, znokautowany przez Joey’a Abella podczas ubiegłorocznej gali w Radomiu. Właśnie z nim zmierzy się "Góral" podczas gali "Noc Zemsty".


41-letni Adamek nie przepada za konfrontacją z mańkutami, ale przy pomocy trenera z Florydy, Gusa Currena, i dr. Jakuba Chyckiego za całą pewnością nie zaniedba przygotowań. W Osadzie Śnieżka, która stała się jego drugim domem, ma wszystko co potrzebne, by 21 kwietnia pokazać się z jak najlepszej strony. Adamek ma szczękę z granitu, ale jak Abell trafi czysto, to każdemu może urwać głowę. Adamkowi też, tak jak Eric Molina dwa lata temu w krakowskiej Tauron Arenie. Inna sprawa, że Adamek prowadził wtedy wyraźnie na punkty, ale popełnił błąd pod koniec dziesiątej rundy i zapłacił wysoką cenę.

 

Więcej szczegółów w środowym wydaniu „Sportu”

 

Więcej na temat:Joey Abell, Tomasz Adamek, boks

Komentarze

Napisz komentarz
No photo
No photo~Chyba gUralUżytkownik anonimowy
~Chyba gUral :
No photo~Chyba gUralUżytkownik anonimowy
Kiedyś byłem dumny, teraz mi wstyd że nazywają tego sprzedawczyka dla kasy Góralem... Zal Górali..
14 mar 10:19
Liczba głosów:0
0%
0%
Link do tego komentarza:
Z tej samej kategorii