Marek Ziętara wyraża skruchę i przeprasza Michała Bacę!

Najprawdopodobniej w czwartek poznamy decyzję Wydział Gier i Dyscypliny. Trenerowi grozi minimum trzy miesięczna dyskwalifikacja.

Marek Ziętara
 fot. Paweł Berek  /  źródło: Pressfocus

Nie milkną echa incydentu, do jakiego doszło po meczu ligowym TatrySki Podhale Nowy Targ – Comarch Cracovia. W roli głównej wystąpił trener „Szarotek” Marek Ziętara, który zaatakował sędziego Michała Bacę. Decyzją zarządu klubu szkoleniowiec został zawieszony i nie prowadzi zajęć z zespołem. Dzisiaj wydaje się, że ochłonął, zapewne przemyślał swoje postępowanie i wyraził skruchę.
Na oficjalnej stronie Podhala wydał oświadczenie, w którym czytamy:
„Wyrażam ubolewanie oraz przepraszam sędziego Michała Bacę za moje zachowanie po meczu. Jednocześnie informuję, że część doniesień medialnych nie jest zgodna ze stanem faktycznym. Wyrażam chęć spotkania i osobistego przeproszenia sędziego Michała Bacy.”
Trener Marek Ziętara

 

Ale jego przyszłość nie jest jasna. Najprawdopodobniej więcej będzie wiadomo w czwartek, kiedy to odbędzie się posiedzenie Wydziału Gier i Dyscypliny PZHL. Właśnie na nim mają zapaść decyzję. Zgodnie z obowiązującymi regulaminami – wedle naszych informacji – trenerowi grozi minimum 3 miesiące dyskwalifikacji.

Komentarze

Napisz komentarz
No photo
No photo~GeronimoUżytkownik anonimowy
~Geronimo :
No photo~GeronimoUżytkownik anonimowy
Teraz już za późno na skruchę i przeprosiny, chamie. To nie był twój pierwszy taki "występ", więc musisz zostać przykładnie ukarany. Jeżeli władze PHL tego nie zrobią, to powinny palnąć sobie w łeb!
21 wrz 16 18:17 | ocena:57%
Liczba głosów:7
57%
43%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~MaxUżytkownik anonimowy
~Max :
No photo~MaxUżytkownik anonimowy
Co to są trzy miechy? W decydującej fazie mistrzostw będzie mógł siedzieć w boksie. Co najmniej rok, jeżeli nie dłużej, bo to recydywa tego "trenera".
21 wrz 16 20:58 | ocena:50%
Liczba głosów:6
50%
50%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~poloUżytkownik anonimowy
~polo :
No photo~poloUżytkownik anonimowy
zachowanie skandalicznie nie powinno mieć miejsca ale ja mam nadzieję, że to zdarzenie zapoczątkuje dyskusję o poziomie sędziowania w polskim hokeju i konsekwencjach oczywiście błędnych decyzji arbitrów - dzisiaj sędziowie de facto nie ponoszą żadnych konsekwencji złego sędziowania i są zupełnie bezkarni
21 wrz 16 22:58 | ocena:60%
Liczba głosów:5
40%
60%
Link do tego komentarza:
Z tej samej kategorii