Sidorenko negocjuje? GKS Tychy nie potwierdza, ale...

Andriej Sidorenko, były trener Unii Oświęcim oraz reprezentacji - jak twierdzą wtajemniczeni - prowadzi rozmowy z GKS-em Tychy w sprawie ewentualnej pracy w tym klubie. Działacze wicemistrza Polski milczą w tej sprawie, ale ciągle jednak patrzą na Wschód. Andriej Kowaliow, 2-krotny olimpijczyk z Białorusi, również jest brany pod uwagę. Jednak najpierw trzeba rozwiązać kontrakt z Jirzi Szejbą.

Andriej Sidorenko
 fot. Tomasz Markowski  /  źródło: newspix.pl

Wszystko, co związane z wicemistrzem kraju, GKS-em Tychy, owiane jest tajemnicą. Najwyraźniej działacze bardzo powoli wychodzą z traumy, jakiej doznali po ostatnim, przegranym meczu z Comarch Cracovią. Czy Jirzi Szejba zostanie w klubie? Trener ma obowiązujący kontrakt i trzeba byłoby go w jakiś sposób rozwiązać. Z nieoficjalnych wieści wynika, że szefowie klubu tęsknym okiem patrzą na Wschód i tam poszukują następcy Czecha. Największe szanse ma podobno Andriej Sidorenko, dobrze znany w Polsce z pracy w Unii Oświęcim oraz z reprezentacją. Nie bez szans jest również dwukrotny olimpijczyk Białorusin Andriej Kowaliow, który przez drugą część sezonu udanie poprowadził beniaminka, Automatykę Gdańsk. Rozstrzygnięcie być może nastąpi już pod koniec tygodnia.

Komentarze

Napisz komentarz
No photo
No photo~GKS71Użytkownik anonimowy
~GKS71
No photo~GKS71Użytkownik anonimowy
do ~t:
No photo~tUżytkownik anonimowy
4 maja 17 09:23 użytkownik ~t napisał
Po co zmiana trenera, najpierw musi się zmienić mentalność zawodników.
A kto ma tą mentalność zmienić jak nie trener ,dobry wybór .Sejba niestety nie potrafił dotrzeć do zawodników tak jak Rohacek .Zmiana trenera oraz przewietrzenie ,,srebrnego '' składu konieczne
4 maja 17 10:09 | ocena:67%
Liczba głosów:3
67%
33%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~tUżytkownik anonimowy
~t :
No photo~tUżytkownik anonimowy
Po co zmiana trenera, najpierw musi się zmienić mentalność zawodników.
4 maja 17 09:23 | ocena:100%
Liczba głosów:1
100%
0%
| odpowiedzi: 1
Link do tego komentarza:
Z tej samej kategorii