Trener Klisiak powrócił do Janowa, Kozłow wzmacnia obronę!

Trener Waldemar Klisiak, po zabiegach dyplomatycznych, powrócił do Janowa! Prezes znalazł obrońcę i dalej szuka wzmocnień.

Waldemar Klisiak
 fot. Michał Chwieduk  /  źródło: newspix.pl

Nie ma takiej możliwości bym powrócił do Janowa – jeszcze nie tak dawno deklarował trener Waldemar Klisiak, który pożegnał się z zespołem po sławetnej przegranej Naprzodu z Orlętami Sosnowiec 0:2. Jednak okazuje się, że nigdy nie mów nigdy, bo czwartkowy wieczorny trening janowian odbył się pod kuratelą Klisiaka, zaś dzisiejszy mecz z Orlętami w Sosnowcu może być okazją do zwycięstwa.
- Szukaliśmy różnych dróg rozwiązania, ale otrzymywałem sygnały z zespołu, że może warto byłoby nawiązać współpracę z trenerem Klisiakiem – mówi prezes Naprzodu, Janusz Grycner. - Wyjaśniliśmy pewne kwestie sporne i ku mojej oraz zawodników uciesze Waldek pojawił się na zajęciach. Wszyscy wspólnie będziemy chcieli wyciągnąć zespół z zapaści w jakiej się znalazł.


Przygotowujemy zmiany w składzie i koniecznie chcemy wzmocnić obronę. Prezes podpisał kontrakt z Białorusinem Michałem Kozłowem, ale prowadzi rozmowy z kilkoma innymi zawodnikami.


Na początku listopada hokeiści Naprzodu będą przez tydzień bezdomni, bowiem na lodowisku „Jantor” będzie organizowany turniej Euro Ice Hockey Challenge (5 -7.11.) z udziałem biało-czerwonych, Słowenii, Austrii oraz Korei Płd. Na czas przez imprezy hokeiści z Janowa muszą opuścić lodowisko wraz ze sprzętem i w tej sytuacji nie mają gdzie trenować...

Komentarze

Napisz komentarz
No photo
No photo~#91Użytkownik anonimowy
~#91 :
No photo~#91Użytkownik anonimowy
Grycner ty dostajes w pysk
17 paź 15 13:37 | ocena:100%
Liczba głosów:1
100%
0%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~NapRzód fanUżytkownik anonimowy
~NapRzód fan :
No photo~NapRzód fanUżytkownik anonimowy
Janusz znowu naciąga nowych zawodników a staRych zobowiązań jeszcze nie spłacił jak długo będzie oszukiwał wszystkich ten pseudo pRezes
17 paź 15 10:10 | ocena:100%
Liczba głosów:1
100%
0%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~Tryk87Użytkownik anonimowy
~Tryk87 :
No photo~Tryk87Użytkownik anonimowy
Skąd kasa na nowych zawodników??? Grycner spłać najpierw zaległości!!!
16 paź 15 20:25 | ocena:100%
Liczba głosów:1
100%
0%
Link do tego komentarza:
Z tej samej kategorii