Hokeiści GKS Katowice pod skrzydłami Tauronu!

KH GKS Katowice będzie sponsorowany przez firmę energetyczną Tauron. O tym sponsorze wiele mówiło się w kuluarach i w końcu wydano komunikat informujący, że Tauron będzie sponsorem tytularnym. Szczegółów nie ujawniono, zaś włodarze klubu nie raczyli się pochwalić tym ważnym wydarzeniem na konferencji prasowej. Być może uznali, że to niewiele znaczący epizod w klubowej działalności.

GKS Katowice
 fot. Rafał Rusek  /  źródło: Pressfocus

Od ponad miesiąca w kuluarach mówiło się, że niebawem hokeiści KH GKS Katowice będą mieli sponsora tytularnego. I to właśnie stało się faktem. Katowicki zespół będzie pod skrzydłami Tauronu, spółki energetycznej - poinformowano o tym fakcie lakonicznym komunikatem. Jednak szczegółów umowy sponsorskiej nie ujawniono. Włodarze klubu również nie raczyli się pochwalić tym ważnym wydarzeniem i nie zwołali konferencji prasowej.

Komentarze

Napisz komentarz
No photo
No photo~adamUżytkownik anonimowy
~adam :
No photo~adamUżytkownik anonimowy
Prosze Was robicie wielka sensacje z czegos tam!!!To kolejna kpina na Slasku.Daja 100000 i wielki sponsor sie znalazl,paranoja......GKS wystepuje w spodku i zapewnie tylko dlatego,w przyszlym roku Ruch przeniesie sie na stadion slaski i zapewnie kolejny,,wielki,,sponsor za 2000 zl bedzie chcial sie zareklamowac,,,,,do bani z takimi sponsorami,za duzo zlodziejstwa.....taki gks czy ruch powinni przejac prywatni inwestorzy ktorzy nie daja rozkrasc swej kasy!!!!!
11 lis 16 15:32 | ocena:50%
Liczba głosów:6
50%
50%
Link do tego komentarza:
Z tej samej kategorii