Jacek Szopiński prowadzi treningi w Naprzodzie Janów!

Otrzymanie licencję na grę w PHL - to warunek pozostania cenionego trenera w Janowie. Ta zagadka jest bliska rozwiązaniu.

Orlik Opole
 fot. Michał Chwieduk  /  źródło: newspix.pl

Jacek Szopiński, mistrz Polski z Podhalem Nowy Targ, był reprezentant kraju (108 meczów i 19 goli) wielce doświadczony trener w maju nie przedłużył umowy z Orlikiem Opole, bo działacze mieli inną wizję drużyny. Jednak w miniony wtorek wieczorem pojawił się w Janowie, by poprowadzić zajęcia z hokeistami Naprzodu. Waldemar Klisiak, przez kilka sezonu prowadził drużynę, ale postanowił się z nią rozstać.
- Wieści szybko się rozchodzą, ale na tę chwilę prowadzę zajęcia, zaś ostateczne decyzję powinny zapaść w najbliższym czasie – wyjaśnia trener Szopiński. - Wszystko jest uzależnione od otrzymania licencji na grę w ekstralidze. Działacze klubowi złożyli odwołanie i wszyscy z niecierpliwością czekamy na decyzję. A potem będzie czas na rozmowy o przyszłości. Znamy charakter tej drużyny i wierzę, że po solidnym treningu jest w stanie ona walczyć o jak najlepszy wynik. Na pewno będę prowadził zajęcia dwa razy dziennie do najbliższego piątku. Jednak najważniejsze jest, by wystartować w ekstralidze.
Lada dzień odwołanie Naprzodu zostanie rozpatrzone i wówczas przekonamy się czy doświadczony szkoleniowiec podpiszę umowę z klubem.

 

Komentarze

Napisz komentarz
No photo
No photo~Wierny kibic Naprzodu Janów Użytkownik anonimowy
~Wierny kibic Naprzodu Janów :
No photo~Wierny kibic Naprzodu Janów Użytkownik anonimowy
Dziękujemy panie Waldemarze za wszystko co Pan zrobił dla Naprzodu Janów. Wielki szacunek. Miejmy nadzieje że wszystko się dobrze skończy dla Naprzodu Janów, bo to zasłżony klub dla Polskiego Hokeja. Nowemu trenerowi, życzmy powodzenia.
24 sie 16 20:43 | ocena:86%
Liczba głosów:7
86%
14%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~Krzysiek.Użytkownik anonimowy
~Krzysiek. :
No photo~Krzysiek.Użytkownik anonimowy
Wielkie dzięki od kibiców Naprzodu dla trenera Waldemara Klisiaka! Nowemu trenerowi wszystkiego najlepszego w pracy z drużyną. Miejmy nadzieję,że wszystko dobrze się skończy i Naprzód zagra w ekstralidze. To wielce zasłużony dla polskiego hokeja klub. Powodzenia!
24 sie 16 20:29 | ocena:100%
Liczba głosów:4
100%
0%
Link do tego komentarza:
Z tej samej kategorii