W Bytomiu szwedzka opcja upadła. Poszukiwania trenera trwają!

Morgan Svensson, kandydat na trenera Polonii, nie podpisał kontraktu i poszukiwania trenera trwają.

Jakub Wanacki
 fot. Sobala Łukasz  /  źródło: Pressfocus

Morgan Svensson, szwedzki trener kandydat na trenera Polonii, przyjechał nawet do Bytomia i zobaczył swoje przyszłe miejsce pracy. Widok „Stodoły, jak popularnie nazywają bytomskie lodowisko, chyba nie był budujący i po kilku dniach namysłu zrezygnował z oferty.
- Niemniej mamy kilka pomysłów i nadal szukamy kandydatów na trenera poza granicami kraju – zdradza prezes sekcji, Andrzej Banaszczak. - Pojawiła również koncepcja zatrudnienia jednego z naszych szkoleniowców młodego pokolenia. Czasu, do treningów specjalistycznych, pozostało jeszcze trochę i dlatego nie spieszymy się z wyborem. Po letnich urlopach trener na pewno będzie już prowadził zajęcia.
Natomiast jedno jest już pewne, że Dariusz Jędrzejczyk, poprzednim sezonie odpowiedzialny za wyniki drużyny, teraz przymierzany do roli asystenta zrezygnował z propozycji. Natomiast Zbigniew Szydłowski nadal będzie prowadził zajęcia z bramkarzami. Teraz 30 hokeistów jest pod opieka trenera personalnego Rafała Kaczmarka. Kontrakt z Polonią podpisał 25-letni obrońca Jakub Wanacki, który ostatni rok spędził w Anglet Hormadi, na zapleczu ekstraligi francuskiej. Polonia może się pochwalić aż 6 transferami i takiego zjawiska nie notowaliśmy od lat.

Komentarze

Napisz komentarz
No photo
No photo~lolUżytkownik anonimowy
~lol :
No photo~lolUżytkownik anonimowy
urzekla go stodola!!
4 cze 16 13:36
Liczba głosów:0
0%
0%
Link do tego komentarza:
Z tej samej kategorii