Hokeiści Polonii wracają do "Stodoły"

Bezdomni i biedni hokeiści Polonii Bytom po pół roku wracają na własne lodowisko i w niedzielę zagrają z Orlikiem Opole.

Polonia Bytom
 /  fot. Chwieduk Michał  /  źródło: newspix.pl

W Bytomiu atmosfera również jest zważona. Marek Stebnicki, prezes hokejowego klubu, złożył dymisję, która została przyjęta. Stebnicki, świetny hokeista z przeszłością w Bundeslidze, miał swoją wizję i teraz - mamy taką nadzieję - będzie wspierał swoim doświadczeniem zarząd sekcji.

 

Wariant oszczędnościowy sprawił, że działacze pożegnali się z ważnymi oraz czołowymi postaciami i teraz zespół marzy, by nie przegrywać w wysokich rozmiarach. - Trzeba przetrwać, nie ma na to rady - twierdzi jeden z naszych informatorów, proszący o anonimowość. - Nikt nie ukrywa, że optymalnym rozwiązaniem będzie utworzenie - tak jak miało to miejsce w Tychach - miejskiej spółki. Hokej będzie się miał dobrze i piłkarzom wypada będzie życzyć jak najlepiej.


Jest i dobra wiadomość dla hokeistów, bo po remoncie wracają na własne lodowisko, zwane "Stodołą". Wydarzy się to w najbliższą niedzielę i bytomianie wystąpią przeciwko Orlikowi Opole (18.00)!


 

 

 

Kto wygra mecz?
Z tej samej kategorii