Polonia Bytom testuje i... remisuje z zespołem "Pasów”

Hokeiści bytomskiej Polonii powoli odzyskują równowagę. W meczach kontrolnych zaskakują rywali i... kibiców.

MIKOLAJ LOPUSKI

Hokeiści bytomskiej Polonii po raz pierwszy rozegrali mecz kontrolny na własnym lodowisku z pretendentem do najwyższych laurów Comarch Cracovią i zremisowali 3:3.

W zespole gospodarzy wystąpiło kilku testowanych zawodników i właśnie oni zdobywali gole. W połowie III tercji podopieczni trenera Rudolfa Rohaczka po uderzeniu Patrika Svitany wyszli na prowadzenie, ale testowany Czech Szejbal wyrównał.

Postawa bytomskich hokeistów skazanych przed sezonem na niebyt zadziwia i to niezły prognostyk przed zbliżającym się sezonem.

POLONIA BYTOM - COMARCH CRACOVIA 3:3 (2:0, 0:2, 1:1)
1:0 - Kralik (3:28), 2:0 - Tomeczko (17:40, w przewadze), 2:1 - Noworyta - Kruczek (32:24), 2:2 – Kisielewski - Wajda (33:12), 2:3 - Svitana (49:30), 3:3 - Szejbal (50:55)