W Jastrzębiu czekają na Kominka

W zwycięskim meczu z Naprzodem Janów (5:2) w zespole wicelidera zabrakło najskuteczniejszego strzelca, Tomasza Kominka. 26-letni napastnik w meczu z Tauronem GKS-em Katowice został uderzony w głowę.

Tomasz Kominek
 fot. Rafał Rusek  /  źródło: Pressfocus

Historia powtórzyła się w spotkaniu z Automatyką Gdańsk i Czecha zabrakło w niedzielnym pojedynku. - Kominek przejdzie kompleksowe badania i będziemy wiedzieli, czy w piątek zagra z Cracovią - powiedział trener JKH, Robert Kalaber.

 

A skoro już mowa o pojedynku na „Jastorze” z mistrzem Polski… Pierwotnie to spotkanie miało się rozpocząć 3 listopada o godz. 18.00, ale o tej samej porze swój mecz z Cuprum Lubin rozegrają siatkarze Jastrzębskiego Węgla. Konieczna była zmiana, ponieważ mecz siatkówki transmituje telewizja, a na równoczesne rozegranie meczów zgody nie wyraziła policja. JKH zmagania z Cracovią rozpocznie o 20.15. W związku z tym działacze klubu hokejowego przygotowali niespodziankę dla kibiców siatkówki i piłki nożnej, którzy zechcą obejrzeć spotkanie z mistrzem Polski, a mianowicie tańsze bilety. Można będzie je nabyć za jedyne 6 złotych. Warunek? Przy wejściu na „Jastor” należy okazać karnet lub bilet z ostatniego meczu siatkówki lub piłki nożnej.

 

Z tej samej kategorii