Jacek Płachta: To był kolektyw

Miniony weekend dla hokeistów GieKSy był bardzo udany. Najpierw po rzutach karnych zwyciężyli w spotkaniu z Unią Oświęcim, a wczoraj rozprawili się na wyjeździe z Polonią Bytom. Polonią - dodajmy - niepokonaną od sześciu meczów.

JKH GKS Jastrzebie - KH GKS Katowice
 fot. Łukasz Laskowski  /  źródło: Pressfocus

Gra katowiczan z kolejki na kolejkę wygląda coraz lepiej. - Cała drużyna zagrała dobry mecz. Zawodnicy byli w stu procentach skoncentrowani od początku do końca. Bardzo dobrze wywiązaliśmy się z założeń taktycznych, bo nie pozwoliliśmy Polonii rozwinąć skrzydeł. Widać było kolektyw na lodowisku. Bytom to trudny teren i nie przez przypadek Polonia zajmuje wysokie miejsce w tabeli - skomentował trener GKS-u, Jacek Płachta.

 

- Powalczyliśmy na trudnym terenie i udało się zdobyć trzy punkty. Nasza gra wygląda coraz lepiej. W piątkach czujemy się już mocno zgrani i to też pomogło nam w odniesieniu zwycięstwa. Zagraliśmy odpowiedzialnie w obronie i cierpliwie czekaliśmy na swoje sytuacje bramkowe. Mam nadzieję, że teraz dalej będziemy wygrywać - dodał napastnik GieKSy, Marek Strzyżowski.

 

 

Z tej samej kategorii