Petra Kvitova na Jantorze!

Petra Kvitova
 /  fot. Chwieduk Michał  /  źródło: newspix.pl

Gwiazda światowego tenisa dopingowała w Janowie swojego chłopaka, grającego w Polonii Bytom.

Lodowisko Jantor gościło wielu znakomitych gości, ale ten był zgoła niespodziewany. I z najwyższej półki sportowej. Petra Kvitova, jedna z najlepszych tenisistek świata, wykorzystując przerwę w turniejach, przyjechała na mecz Naprzodu Janów z Polonią Bytom. Jej obecność w Janowie szybko się wyjaśniła, bo Petra, sympatyczna i uśmiechnięta, przyjechała dopingować swojego chłopaka Radka Meidla, grającego w bytomskim zespole. - Fajnie tutaj, ale chyba dla nas nie jest dobrze, bo przegrywamy – uśmiechała się między tercjami. I miała rację, nie było dobrze, bo Naprzód pewnie wypunktował Polonię 3:0.

- To już drugie spotkanie bez gola i to bardzo mnie niepokoi. Kilku obcokrajowców przyjechało do nas późno i nie są do końca są przygotowani do sezonu. W meczu za dużo kombinowaliśmy, a efekt żaden - powiedział trener Polonii Mariusz Kieca.

- Uważnie zagraliśmy z tyłu i to na pewno cieszy. Dobrze, że szybko zdobyliśmy gole, bo później krążek już nie miał takiego poślizgu. Zdobyliśmy ważne punkty - podsumował Waldemar Klisiak, szkoleniowiec Naprzodu.

NAPRZÓD JANÓW – POLONIA BYTOM 3:0 (2:0, 0:0, 1:0)
1:0 – Kogut – Klementiew – Frączek (1:10), 2:0 – Frączek – Klementiew – Bibrzycki (3:27), 3:0 - Frączek – Ł. Elżbieciak (50:59)

Sędziowali: Michał Baca – Artur Hyliński i Patryk Noworyta. Widzów 1000.

NAPRZÓD: M. Elżbieciak; Działo (2) – Kurz (2), Klementiew – Kulik, Vrana – Mejka, Sarna – Kosakowski; Gryc (2) – Jakubik – Stachura, Kogut – Frączek – Bibrzycki (2), Sękowski – Pohl (2) – Ł. Elżbieciak, Sośnierz – Podsiadło – Bernat. Trener Waldemar KLISIAK.

POLONIA: Suczkow; Andrejkiw – Valeczko (2), Bigos (2) – Banaszczak, Araya (4) – Owczarek; Fabry – Bucenko – Meidl, Przygodzki – Słodczyk – Salamon (2), Dołęga – Demianiuk – Kłaczyński, Wieczorek – Bajon – Wąsiński. Trener Mariusz KIECA.

KARY: Naprzód – 12 min, Polonia – 10 min.

ZŁOTY KIJ: Naprzód - Frączek, Polonia - nikt, Sport - Frączek .