Siła Tauronu KH GKS-u Katowice w ataku! Mikołaj Łopuski z kontraktem!

Mikołaj Łopuski, 31-letni wielce doświadczony reprezentant kraju (125 meczów i 42 gole) po rocznym pobycie na Wyspach Brytyjskich w Milton Keynes Lightning, postanowił powrócić do kraju. Wyochowanek Stoczniowca Gdańsk i absolwent Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Sosnowcu wybrał ofertę Tauronu KH GKS Katowice i jest kolejnym klasowym napastnikiem w tej drużynie.

Mikołaj Łopuski
 fot. Rafał Rusek  /  źródło: Pressfocus

Łopuski ma za sobą grę w słowackich klubach, z Comarch Cracovią zdobył mistrzostwo kraju, grał w Unii Oświęcim oraz GKS Tychy. Z tym ostatnim klubem zdobywał Puchar Polski oraz Superpuchar.


- W Katowicach tworzy się ciekawy zespół i cieszę się, że będę jego częścią.Chcielibyśmy się włączyć do walki o mistrzostwo kraju – zadeklarował na stronie klubowej „Miki”.


Siła ataku – tak można śmiało nazwać przyszły skład Tauronu KH GKS Katowice, bo jak na razie w klubie podpisano wiele kontraktów z cenionymi napastnikami. Z kolei Kamil Kosowski zapewni spokój w bramce, bo przecież jego umiejętności są w wysokiej cenie. Natomiast martwi, że nic nie słychać o kontraktach obrońców. Na razie w klubie jest ich dwóch, Bogusław Rąpała oraz Oskar Krawczyk. Na rynku krajowym jest posucha, bo wszyscy wartościowi defensorzy już mają podpisane umowy. Teraz trzeba będzie się rozglądać poza granicami kraju.

Z tej samej kategorii