Michał Kotlorz: Nastawiamy się na ciężki mecz

W ćwierćfinale play-offów GKS Tychy prowadzi z GKS-em Katowice już 2:0. Wczoraj odnieśli drugie zwycięstwo na własnym lodzie. Rywalizacja przenosi się teraz do stolicy województwa śląskiego. - Nie patrzymy na to, gdzie będziemy grać - podkreśla kapitan tyszan, Michał Kotlorz.

GKS Tychy - Tauron KH GKS Katowice
 fot. Łukasz Sobala  /  źródło: Pressfocus

Połowa planu wykonana perfekcyjnie. Tyszanie na własnym lodowisku odnieśli dwa zwycięstwa z KH GKS-em Katowice. Podopieczni Jiriego Sejby we wtorek wygrali 4:1, a wczoraj - 2:0.

 

- Wiedzieliśmy, że katowiczanie są bardzo dobrze ustawieni w strefie obronnej. Najważniejsze, że strzeliliśmy dwa gole i mamy kolejne zwycięstwo - powiedział po środowym meczu kapitan tyszan, Michał Kotlorz, który ustalił wynik tego spotkania.

 

Najbliższe dwa mecze zostaną rozegrane w Katowicach. Pierwszy z nich już w sobotę o 18.00. - Nastawiamy się na ciężkie spotkanie. Co prawda nie będziemy mieć za sobą swojej publiczności, ale może to działać w obie strony. Katowice będą chciały przed własnymi kibicami pokazać coś więcej i to ich może zgubić. My jednak nie myślimy o tym, gdzie będziemy grać, tylko nastawiamy się na ten jeden najbliższy mecz, aby go wygrać - zakończył Michał Kotlorz.

Z tej samej kategorii