Roman Malinik zagra na Wyspach

Sytuacja finansowa w bytomskiej Polonii, 3. drużynie poprzedniego sezonu, nie jest łatwa, ale też nie beznadziejna. Klub nie ma zaległości wobec hokeistów, choć honoraria są wypłacane z drobnym poślizgiem. Niemniej już 2. zawodnik zdecydował się opuścić drużynę. Po Ondreju Raszce, który podpisał kontrakt w JKH GKS Jastrzębie, z Bytomiem pożegnał się Czech Roman Malinik.

Roman Malinik
 fot. Łukasz Sobala  /  źródło: Pressfocus

Sytuacja finansowa w bytomskiej Polonii, 3. drużynie poprzedniego sezonu, nie jest łatwa, ale też nie beznadziejna. Klub nie ma zaległości wobec hokeistów, choć honoraria są wypłacane z drobnym poślizgiem. Niemniej już 2. zawodnik zdecydował się opuścić drużynę. Po Ondreju Raszce, który podpisał kontrakt w JKH GKS Jastrzębie, z Bytomiem pożegnał się Czech Roman Malinik. W sobotę rozmawiał z prezesem Andrzejem Banaszczakiem i ustalił szczegóły odejścia, zaś dzisiaj informacja ujrzała światło dzienne.
Malinik otrzymał propozycję gry na Wyspach Brytyjskich i najprawdopodobniej będzie reprezentował Manchester Phoenix, w którym występował już w sezonie 2016/17, a na play off pojawił się w Bytomiu. Czy będą kolejne odejścia? Na razie - jak twierdzi nasz informator - na to się nie zanosi.

Komentarze

Napisz komentarz
No photo
No photo~ElmoUżytkownik anonimowy
~Elmo :
No photo~ElmoUżytkownik anonimowy
Panie Sowiński! Z całym szacunkiem dla Pana, ale wypadałoby się przyłożyć do pisania tekstów, a nie wprowadzać czytelników w błąd. Klub Manchester Phoenix już nie istnieje. Można to wyczytać choćby na portalu eliteprospects, dla ułatwienia zamieszczam link -> http://www.eliteprospects.com
12 paź 17 14:32 | ocena:100%
Liczba głosów:1
100%
0%
Link do tego komentarza:
Z tej samej kategorii