„Kosa” przenosi się do Katowic i chce walczyć o reprezentację

Kamil Kosowski, zgodnie z naszymi przypuszczeniami przenosi się z Tychów do Katowic, bo chce być na stałe "jedynką". "Kosa", 30-letni bramkarz, mający 25 występów w reprezentacji po 2,5 rocznym pobycie zmienia otoczenie i przenosi się do pobliskich Katowic. Nadal ma ambicję gry w biało-czerwonych barwach.

Kamil Kosowski
 fot. Norbert Barczyk  /  źródło: Pressfocus

Wychowanek JKH GKS-u Jastrzębie oraz absolwent SMS w Sosnowcu, mający za sobą grę w Arłaniem Kokczetaw (Kazachstan), Cardiff Devills długo negocjował w Tychach, ale ostatecznie zdecydował się na grę w KH GKS Katowice. Umowa będzie obowiązywała przez najbliższy sezon.
- Musiałem zmienić klub, bo nadal mam ambicje sportowe i nie zrezygnowałem z występów w reprezentacji – stwierdził sympatyczny golkiper. - Z kontraktu jestem zadowolony i na razie będę miał kilka dni urlopu. A potem się zabieram do pracy, bo mam wielu osobom coś do udowodnienia.
Działacze katowickiego klubu są już po słowie z obrońcą Oskarem Krawczykiem oraz dwoma napastnikami Dawidem Majochem oraz Dominikiem Nahunką. Rozmowy z pozostałymi zawodnikami trwają, bo zajęcia rozpoczynają się już w najbliższy poniedziałek.

 

Z tej samej kategorii