Trudne zadanie przed hokeistami z Jastrzębia

Po przegranej 2:3 na własnym lodowisku z Orlikiem JKH zagra dziś bardzo trudny mecz w Tychach.

JKH GKS Jastrzebie - PGE Orlik Opole
 fot. Rafał Rusek  /  źródło: Pressfocus

W meczu z Orlikiem podopieczni Roberta Kalabera nie przypominali zespołu, który jeszcze we wtorek po zaciętym meczu pokonał 2:1 Polonię Bytom. W piątkowym starciu szwankowała współpraca między obroną a atakiem. - Zagraliśmy bardzo złe spotkanie w porównaniu do wtorkowego meczu z Polonią. Wszystkie podania od obrońców były niedokładne, więc napastnicy musieli wracać się po krążek i sami konstruować akcję ofensywne - podkreślił Kalaber.

 

Z drugiej strony Słowak zdaje sobie sprawę ze słabości zespołu. - Mamy młodą drużynę, która cały czas się uczy. Wiadomo, że jeden mecz nam wyjdzie, a w drugim może być inaczej. Musimy przeprowadzić analizę wideo tego ostatniego spotkania i pokazać zawodnikom, jakie zostały popełnione błędy i w niedzielę udamy się na kolejny mecz - zakończył Słowak.

 

O punkty w Tychach będzie jednak niezwykle ciężko. Świeżo upieczony zdobywca Pucharu Polski to drużyna, która jest na chwilę obecną poza zasięgiem młodych hokeistów JKH. Stadion Zimowy to twierdza trudna do sforsowania - jastrzębianie wygrali tam tylko siedem spotkań.

 

GKS Tychy - JKH GKS Jastrzębie - niedziela, 18.00.

Z tej samej kategorii