Fachowcy prognozują: GKS Tychy mistrzem Polski

Baczni obserwatorzy ligowej rywalizacji przekonują, że hokeiści GKS Tychy obronią tytułu mistrzowski.

GKS Tychy hokej
 fot. Michał Chwieduk  /  źródło: newspix.pl

Byłym znanym hokeistom, dzisiaj cenionym fachowcom zadaliśmy tylko jedno pytanie: Kto zostaniem mistrzem Polski? 

 

Roman STEBLECKI (były reprezentant, olimpijczyk): - Na tę chwilę nie potrafię odpowiedzieć. Znamy faworytów, Comarch Cracovia i GKS Tychy, ale w play offie wiele się może wydarzyć. Nie wszystko, co jest na papierze, wychodzi w rzeczywistości. Dla mnie największą zagadką jest zespół z Sanoka, który wzmocnił się tuż przed zamknięciem okna transferowego. Zobaczymy, co zwojuje.

 

Andrzej TKACZ (były reprezentant, znany i ceniony trener): - Wygrają hokeiści GKS Tychy, bo w tym sezonie podczas występów w Pucharze Kontynentalnym niejednokrotnie udowodnili, że potrafią grać w meczach o wysoką stawkę. Zdobyli doświadczenie niezbędne w takich potyczkach i teraz to właśnie powinno zaprocentować. Ani Cracovia, ani Podhale czy Sanok nie będą w stanie zagrozić Tychom. Kto zagra w finale? Na to pytanie nie potrafię odpowiedzieć.

 

Mariusz KIECA (były reprezentant, trener w SMS w Bytomiu): - Po mistrzostwo sięgnie GKS Tychy, bo w najważniejszych meczach prezentuje się pewnie i stabilnie. To pokłosie startu w europejskim pucharze. Nic nie szkodzi, że tyszanie startują z drugiej pozycji; ona w niczym im nie przeszkodzi.

 

Andrzej ZABAWA (były olimpijczyk, kierownik reprezentacji): - Staram się stronić od tego rodzaju typowania, ale gdy już muszę, stawiam sprawę jasno: GKS Tychy obroni tytuł mistrzowski, bo ma największą moc. Zagadką jest zespół z Sanoka, który może sprawić sensację w półfinale, wygrywając z Cracovią.

Komentarze

Napisz komentarz
No photo
No photo~HooyUżytkownik anonimowy
~Hooy :
No photo~HooyUżytkownik anonimowy
Polska mistrzem Polski
21 lut 16 09:10
Liczba głosów:0
0%
0%
Link do tego komentarza:
Z tej samej kategorii