Bez Kolanosa w Rydze

Krys Kolanos, 36-letni napastnik z przeszłością w NHL, we wrześniu podpisał kontrakt z GKS-em Tychy, ale dopiero od 4 dni przebywa z drużyną. Kanadyjczyk podjął treningi, ale okazało się, że ma kontuzjowaną nogę i o grze w Pucharze Kontynentalnym w Rydze nie może być mowy. Pojedzie tam Michael Cichy, choć skarży się na ból głowy.

Tauron KH GKS Katowice - GKS Tychy
 fot. Łukasz Sobala  /  źródło: Pressfocus

Krys Kolanos, 36-letni napastnik z przeszłością w NHL, we wrześniu podpisał kontrakt z GKS-em Tychy, ale dopiero od 4 dni przebywa z drużyną. Kanadyjczyk podjął treningi, ale okazało się, że ma kontuzjowaną nogę i o grze w Pucharze Kontynentalnym w Rydze nie może być mowy. Do stolicy Łotwy nie pojedzie również młody obrońca Marcin Horzelski. Obaj będą trenowali w Tychach.
Pod dużym znakiem zapytania stał występ Michaela Cichego, który od kilku dni uskarżał się na bóle głowy i nie wystąpił w ostatnim meczu z Naprzodem w Janowie. Dopiero wczorajsze badania wykazały, że z jego zdrowiem wszystko jest w porządku. Cichy to ważne ogniwo tyskiej drużyny. Trener Andrej Gusow cieszy się, że może skorzystać z jego usług.
Dzisiaj o 3.00 tyszanie wyruszyli do Rygi. Oby wrócili z tarczą.

Rywalizacja w Rydze, w ćwierćfinale Pucharu Kontynentalnego, odbywać się będzie od piątku do niedzieli. Wicemistrzowie Polski spotkają się kolejno z: Kurbads Ryga (piątek 20.10 o 18.30), Narva PSK (sobota 21.10 o 13.00) i HC Donbass (niedziela 22.10 o 13.00). Jak się dowiadujemy, transmisje wszystkich trzech spotkań przeprowadzi Polskie Radio Katowice na częstotliwości 101,2 FM, a także za pośrednictwem strony internetowej www.radio.katowice.pl

Z tej samej kategorii