JKH GKS Jastrzębie pozyskał nowych sponsorów

W sezonie 2016/2017 hokeistów z Jastrzębia wesprą finansowo ogólnopolska sieć drogeryjna oraz firma z Pawłowic Śląskich

Kazimierz Szynal
 /  fot. Michał Chwieduk  /  źródło: newspix.pl

Działacze JKH GKS Jastrzębie nie ustają w staraniach, by pozyskać nowych sponsorów dla drużyny hokejowej seniorów. W nadchodzącym sezonie ligowym hokeistów z Jastrzębia wesprą finansowo dwie firmy - ogólnopolska sieć drogeryjna „Drogerie Polskie Sp. z o.o.”. Drugim nowym partnerem klubu została firma AR-MET Z.P.H.U. - Zbigniew Goraus z Pawłowic Śląskich, która działa w branży metalowej i budowlanej.

 

Ponadto włodarze klubu prowadzą negocjacje z właścicielami firmy „Prymat”, która jest jedną z najdłużej współpracujących z klubem sponsorem. Tematem rozmów jest większe zaangażowanie firmy, które wiązałoby się ze zwiększeniem finansowania. Poza „Prymatem” prowadzone są rozmowy o współpracy z takimi firmami jak „Carrefour Polska”, „TOMADEX S.C.” oraz Grupą PGD (Polska Grupa Dealerów).

 

Chcąc zachęcić kibiców do przychodzenia na mecze hokejowe w sezonie 2016/2017, w niedzielę zorganizowano w Galerii Zdrój przy ulicy Podhalańskiej „Dzień z hokejem”. Spotkanie z drużyną trenera Roberta Kalabera i Rafała Bernackiego cieszyło się sporym zainteresowaniem. W ramach imprezy odbyły się liczne konkursy i quizy z nagrodami oraz gra w unihokeja. Sporo pracy miał zwłaszcza bramkarz JKH, Kamil Berggruen, którego formę sprawdzali najmłodsi jastrzębianie.

Można było również przymierzyć strój hokejowy. Największym zainteresowaniem cieszył się jednak unihokej. W pomieszczeniu jednego ze sklepów przygotowano boisko, gdzie lekcji hokeja udzielali między innymi Leszek Laszkiewicz oraz bracia Łukasz i Radosław Nalewajkowie.

 

Z tej samej kategorii