Bytomskie kłopoty z lodem i... pieniędzmi

Podobno w przyszłym tygodniu zostanie podpisana umowa ze sponsorem strategicznym, a wtedy hokeiści z Bytomia będą spokojniej przygotowywali się do nowego sezonu.

KACPER GUZIK
 fot. Tomasz Markowski  /  źródło: newspix.pl

O kondycji finansowej hokejowej spółki Polonii Bytom krążyły różne wieści, ale wiadomo było, że zawodnicy nie otrzymywali wynagrodzenia. Teraz wszystkie zaległości zostały już uregulowane i wydaje się, że niebezpieczeństwo minęło. Podobno w przyszłym tygodniu zostanie podpisana umowa ze sponsorem strategicznym, choć zawodnicy podchodzą do tego z dużą rezerwą, bo takie zapowiedzi były już wcześniej.
Hokeiści w miniony wtorek wyszli na lód, ale w kolejnym dniu znów trenowali w siłowni, bo na lodowisku zamiast lodu była woda. W związku z tym piątkowe spotkanie kontrolne z Tauronem KH GKS Katowice zostało odwołane. Kto wie, czy kolejne mecz - w następny wtorek z GKS-em Tychy - również nie zostanie odwołany z powodu kiepskiej tafli.

Za to mistrzowie Polski, hokeiści Comarch Cracovii, przygotowujący się do występu w Lidze Mistrzów, mają już za sobą pierwszy sparing, w którym wygrali z Unią Oświęcim 4:1. Trener Rudolf Rohaczek dokonywał roszad w poszczególnych formacjach.

 

Z tej samej kategorii