Michał Pol, Mateusz Janiak, Marcin Dobosz
POLACY NA EURO U-21 [ANALIZA]

Ruch przegrał kolejny mecz. Uratować go może tylko cud - komentarze

« Powrót do artykułu

Komentarze (41)

Napisz komentarz
No photo
No photo~KorwinUżytkownik anonimowy
~Korwin :
Wszyscy opluwacie Ruch a znajdujecie się w podobnej sytuacji. Żyjecie dawnymi latami, które już nie wrócą. Jedni mają stadion wprawdzie nie skończony a może tak miał wyglądać, bo na pewno już taki zostanie. Przyznać należy że i tak jest najpojemniejszy na Śląsku. Za to sprawy finansowe tego klubu są tak obsmarowane w mediach że nikt w niego o zdrowych zmysłach nie wejdzie, szczególnie w tych okolicznościach gdy łapę na tym trzymają ludzie z tamtejszego magistratu. Drudzy finansowo są jak na nasze warunki czyści ale nie mają na czym grać w Exkl. W ich sytuacji spadek Ruchu paradoksalnie będzie działał na niekorzyść. Starego typu stadion zostanie tylko w Szczecinie a zawsze można było się powołać na Chorzów. Panowie z tych dwóch klubów może nie wszyscy ale ci bardziej świadomi wiedzą że ich kluby w dzisiejszych czasach praktycznie nic nie znaczą wśród "możnych" polskiej piłki. Dowartościowują ich kibice innych klubów twierdząc że ich miejsce jest w Exkl. Sami oczywiście ci bardziej świadomi wiedzą że Exkl. to marzenie i realnie nie do spełnienia. Pozostaje im tylko liczyć że pozostali na Śląsku będą mieli kłopoty. To jest ich powód do zadowolenia bo w tej ich beznadziei jest więcej takich jak oni biedaków. Nie można kogoś gonić, to wg. komunistycznego myślenia gdy ktoś równa w ich stronę to wtedy jest powód do zadowolenia. Niech wszyscy maja w swoim ogródku kupę.
20 maja 00:16 | ocena:55%
Liczba głosów:11
55%
45%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~HAnyseKSGUżytkownik anonimowy
~HAnyseKSG
do ~Korwin:
20 maja 00:16 użytkownik ~Korwin napisał
Wszyscy opluwacie Ruch a znajdujecie się w podobnej sytuacji. Żyjecie dawnymi latami, które już nie wrócą. Jedni mają stadion wprawdzie nie skończony a może tak miał wyglądać, bo na pewno już taki zostanie. Przyznać należy że i tak jest najpojemniejszy na
Hej tyski Sokole... co ty za bzdury wypisujesz ?
"sprawy finansowe Górnika są obsmarowane w mediach a Ruch finansowo jak na nasze warunki jest czysty" ?
Hehe... jak na razie to ino czytom o finansowych kłopotach Ruchu i kolejnych ich przekrętach które zawsze się kończą im na najniższej karze albo całkowicie bez kary.
Piast - klub bez kibiców, bez sukcesów i bez fan.
Ruch - klub bez stadionu, bez herbu, kibice bez honoru.
Górnikowi możesz zarzucić ino brak 1 trybuny ale jak som piszesz i bez niej jesteśmy najwięksi na całym Górnym Śląsku a kibicowsko z GieKSą najliczniejsi.
Finansowo Górnik i Ruch mają mniej więcej po tyle samo zadłużenia (po ok. 40 mln) tyle tylko że KSG finanse mo już stabilne i spłaco 3 rok z rzędu po 4 mln. a Ruch brnie w coraz większe bagno. Tyle w temacie.
20 maja 06:00 | ocena:53%
Liczba głosów:15
53%
47%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~PGUżytkownik anonimowy
~PG
do ~HAnyseKSG:
20 maja 06:00 użytkownik ~HAnyseKSG napisał
Hej tyski Sokole... co ty za bzdury wypisujesz ?
"sprawy finansowe Górnika są obsmarowane w mediach a Ruch finansowo jak na nasze warunki jest czysty" ?
Hehe... jak na razie to ino czytom o finansowych kłopotach Ruchu i kolejnych ich przekrętach które zaw
Same bzdury to ty piszesz i to łamaną polszczyzną, co akurat w mieście bez rynku i drugiego peronu norma.Dług twojego klubu górnik, którego pseudo piłkarze znani są głównie z kopania się po czołach, to obecnie blisko 60 milionów złotych i ciągle rośnie. Dolicz sobie jeszcze obligacje, które musicie wykupić i to z odsetkami ... fajna stabilizacja finansowa! Nie zarzucaj Ruchowi braku stadionu, jak sam masz niedokończone 3 trybuny wybudowane, a jakże za kredyt, dodajmy do dziś nie spłacany! Czwartej nie bedzie bo nie dostaniecie kolejnego kredytu. Twierdzisz że Piast nie ma kibiców? Średnia na Piaście to 5000, a ilu przychodzi na mecze waszych przyjaciół z Katowic? Podpowiem, średnia na meczach GKS Katowice nie przekracza 3000. A na twojego górnika przychodzi więcej tylko dlatego że po okolicznych wioskach mieszka mnóstwo kilofków, którzy po szychcie idą się naprać i pijani przychodzą na mecze. Z samego Zabrza na mecze przychodzi średnio około 3000, reszta to okoliczne wioski. Polecam sprawdzenie tej wiadomości w systemie informatycznym Twojego klubu. I ostatnia bzdura do wyprostowania z Twoich wypocin. Piast jest obecnym wicemistrzem Polski, dwukrotnym finalistą Pucharu Polski i prowadzi w tabeli wszechczasów pierwszej ligi, to chyba są sukcesy?
21 maja 00:51 | ocena:75%
Liczba głosów:4
25%
75%
Link do tego komentarza:
No photo
~HAnyseKSG
do ~PG:
21 maja 00:51 użytkownik ~PG napisał
Same bzdury to ty piszesz i to łamaną polszczyzną, co akurat w mieście bez rynku i drugiego peronu norma.Dług twojego klubu górnik, którego pseudo piłkarze znani są głównie z kopania się po czołach, to obecnie blisko 60 milionów złotych i ciągle rośnie. D
Buhahahahahaaaaa......
Co to za sukces bycie vice lmistrzem i przegranym finalistą ? Zresztą ile tych połowicznych sukcesów ma Piast ? Teraz porównaj je do 3 lata młodszego Górnika i wyjdziesz jak żebrak spod monopolowego :)))
Pokaż mi choć jeden puchar Piasta (MP,, PP, SPP) ???
Nie ma, Nie ma, Nie ma i Nie będzie, hehe... :)))

ps. Kibice Górnika mają rynek i więcej peronów chociażby w Gliwicach - 4 perony.
To wy ukraińscy patole z klubu jednej dzielnicy nie macie nawet tego co ma jedna zabrzańska dzielnica np. Bielszowice. Te przyboczne wioski o których piszesz to właśnie :
- Gliwice gdzie 90% kibicuje KSG a 10% Piastuchom.
- Ruda Śl. gdzie 50% kibicuje KSG a drugie 50% HKS.
- Tarnowskie G. gdzie 50% kibicuje KSG a drugie 50% HKS.
- Knurów, Rybnik również po 90-100% za KSG.
21 maja 02:26 | ocena:100%
Liczba głosów:3
100%
0%
Link do tego komentarza:
No photo
~HAnyseKSG
do ~PG:
21 maja 00:51 użytkownik ~PG napisał
Same bzdury to ty piszesz i to łamaną polszczyzną, co akurat w mieście bez rynku i drugiego peronu norma.Dług twojego klubu górnik, którego pseudo piłkarze znani są głównie z kopania się po czołach, to obecnie blisko 60 milionów złotych i ciągle rośnie. D
Piast na czele tabeli "wszech czasów" 1 ligi.
Pewnie w tabeli wszech czasów 2, 3 i 4 ligi też, hehe... :)))
A w tabeli Ekstraklasy który jest ten t fuj ukraińsko-gliwicki CWKS ?
21 maja 02:51 | ocena:100%
100%
0%
Link do tego komentarza:
No photo
~HAnyseKSG
do ~Korwin:
20 maja 00:16 użytkownik ~Korwin napisał
Wszyscy opluwacie Ruch a znajdujecie się w podobnej sytuacji. Żyjecie dawnymi latami, które już nie wrócą. Jedni mają stadion wprawdzie nie skończony a może tak miał wyglądać, bo na pewno już taki zostanie. Przyznać należy że i tak jest najpojemniejszy na
CZYTEJJ CHOPIE....

http://www.przegladsportowy.pl

http://katowickisport.pl

http://katowickisport.pl

MOGA TAK BEZ KOŃCA CI PRZYSYŁAĆ LINKI O TRAGICZNYCH FINANSACH RUCHU A TY MI PRZEŚLIJ CHOĆ JEDEN LINK Z TEGO ROKU W KTÓRYM PORUSZONY JEST TEMAT NIESTABILNYCH FINANSÓW GÓRNIKA.
20 maja 06:31 | ocena:71%
Liczba głosów:7
71%
29%
Link do tego komentarza:
No photo
~Korwin
do ~HAnyseKSG:
20 maja 06:31 użytkownik ~HAnyseKSG napisał
CZYTEJJ CHOPIE....

http://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/lotto-ekstraklasa,ruch-chorzow-oszukal-komisje-licencyjna-kolejna-afera-w-ruchu,artykul,784606,1,725.html

http://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/lotto-ekstraklasa,ruch-chorzow-dostal-lice
Czytałem i co. Nie ma tam nic o moim ani twoim klubie . To tylko świadczy o tym że zajmujesz się kłopotami innych a nie widzisz swojego bagna. Chociaż nie. Ty o tym bagnie wiesz. Cieszy cię to że inni też maja nie za dobrze. Gdy coś złego dzieje się u innych i jest to nie znaczące to wyolbrzymiasz. Ten opisany problem z zaległymi premiami to nawet nie problemik. Jeśli chodzi o aspekt finansowy to pewnie ktoś już wyciągnął z kabzy te pare złotych jak wracał z imprezy i uregulował. Powtórzę jeszcze raz twój klub w obecnej sytuacji to nic nie znaczący praktycznie nie wiele więcej na mapie piłkarskiej co Znicz Pruszków czy Radomiak Radom. Oczywiście nic im nie umniejszając. Co chodzi do tych spłat jak to mówią Moskale " Pożywiomsza uwidimsja".
20 maja 15:49 | ocena:100%
0%
100%
Link do tego komentarza:
No photo
~HAnyseKSG
do ~Korwin:
20 maja 15:49 użytkownik ~Korwin napisał
Czytałem i co. Nie ma tam nic o moim ani twoim klubie . To tylko świadczy o tym że zajmujesz się kłopotami innych a nie widzisz swojego bagna. Chociaż nie. Ty o tym bagnie wiesz. Cieszy cię to że inni też maja nie za dobrze. Gdy coś złego dzieje się u inn
Chopie, czytom o wielu klubach z całej Europy, nie tylko śląskich i nie tylko moim klubem się interesuja choć o moim i pozostałych śląskich klubach czytam najwięcej i dużo o nich wiem. Tego mi nie zabronisz. Ten artykuł też nie jest o twoim klubie więc co w takim razie tu robisz HIPOKRYTO ? Jesteś psem ogrodnika" samemu nie często i nie chętnie napisze ale drugiemu nie pozwoli. Jak sobie już na to pozwolisz to dlaczego kłamiesz i smarujesz bzdury na inne kluby ? (podobno mało o nich wiesz bo interesujesz się tylko swoim klubem) No to jak jest ?
Jeżeli te twoje porównanie Górnika do Znicza byłoby prawdą to twój Sokół Tychy stanowi tyle co Koło Gospodyń Wiejskich z Parzymiechów. Tyle w temacie.
20 maja 23:03 | ocena:100%
100%
0%
Link do tego komentarza:
No photo
~Korwin
do ~HAnyseKSG:
20 maja 23:03 użytkownik ~HAnyseKSG napisał
Chopie, czytom o wielu klubach z całej Europy, nie tylko śląskich i nie tylko moim klubem się interesuja choć o moim i pozostałych śląskich klubach czytam najwięcej i dużo o nich wiem. Tego mi nie zabronisz. Ten artykuł też nie jest o twoim klubie więc co
Gorączkuj się ile chcesz . Nigdy ci nie zarzucałem że się czymś interesujesz czy nie . Nie rozumiesz sensu tego co napisałem. Mój klub jest w takiej samej sytuacji jak te które wymieniłem jeśli chodzi o znaczenie w Polsce. Za dwa lata góra trzy będziesz pomyje wylewał już nie na tym forum, lecz na kibiców Szombierek, Gwarka Tarnowskie Góry czy Iskry Pszczyna. Wybory samorządowe już blisko . Zdaje się jesień '18. Wiesz zresztą co o tobie sądzę i dyskusja z tobą nie ma najmniejszego sensu. Czas wszystko pokaże.Dwa góra trzy lata.... .
21 maja 10:15 | ocena:100%
Liczba głosów:2
0%
100%
Link do tego komentarza:
No photo
~HAnyseKSG
do ~Korwin:
21 maja 10:15 użytkownik ~Korwin napisał
Gorączkuj się ile chcesz . Nigdy ci nie zarzucałem że się czymś interesujesz czy nie . Nie rozumiesz sensu tego co napisałem. Mój klub jest w takiej samej sytuacji jak te które wymieniłem jeśli chodzi o znaczenie w Polsce. Za dwa lata góra trzy będziesz p
Twój sens to bezsens. Ty musisz mieć zawsze ostatnie słowo nawet nie mając racji. Nadal nie doczekałem się od ciebie na żaden link z potwierdzenie twoich rewelacji bądź zaprzeczeniem na moje słowa i nie doczekam się nigdy. Oczywiście że nie bo takich linków nie ma - nie istnieją. Wypisuj sobie dalej te twoje złote myśli, bądź chociaż konsekwentny wobec swoich własnych słów i pisz sobie na stronach swojego klubu . Tu tych bzdur "Kłamcy z Tych" nikt nie zamierza czytać.
21 maja 11:37 | ocena:100%
Liczba głosów:1
100%
0%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~RafiUżytkownik anonimowy
~Rafi
do ~HAnyseKSG:
21 maja 11:37 użytkownik ~HAnyseKSG napisał
Twój sens to bezsens. Ty musisz mieć zawsze ostatnie słowo nawet nie mając racji. Nadal nie doczekałem się od ciebie na żaden link z potwierdzenie twoich rewelacji bądź zaprzeczeniem na moje słowa i nie doczekam się nigdy. Oczywiście że nie bo takich link
Jezeli oczekujesz od kogos konsekwencji to sam musisz byc konsekwentny a niestety nie jestes. Brak Ci wszystkiego i zmienisz sie jak fana na wietrze. Wiem, ze jestes zabolem ale sam piszesz, ze Ruchowi zle nie zyczysz. Pod innym tematem wypisujesz cos takiego jak jazda craxa na maxa oraz dobrze wam tak i nareszcie zleca itd. Wiec pisz lepiej mniej i nie wtracaj sie do spraw, ktore Cie nie dotycza.
21 maja 12:03 | ocena:100%
Liczba głosów:2
0%
100%
Link do tego komentarza:
No photo
~HAnyseKSG
do ~Rafi:
21 maja 12:03 użytkownik ~Rafi napisał
Jezeli oczekujesz od kogos konsekwencji to sam musisz byc konsekwentny a niestety nie jestes. Brak Ci wszystkiego i zmienisz sie jak fana na wietrze. Wiem, ze jestes zabolem ale sam piszesz, ze Ruchowi zle nie zyczysz. Pod innym tematem wypisujesz cos tak
CRAXA JAZDA NA MAXA napisałem 8-10 godzin po zakończeniu meczu.
Co w tym takiego złego i wrogiego wobec Ruchu ?
Z drugiej strony to Cracovia jest mi bliższa sercu niż Ruch. Dawniej miała sztamę z Górnikiem i choć nie jest już naszym przyjacielem nigdy nie była naszym wrogiem.
Nie raz napiszę cokolwiek i przez mój nick jestem atakowany i obrażany przez waszych kiboli. Tym odpowiadam w taki sam chamski sposób. Po prostu z takimi inaczej nie idzie rozmawiać i tak się z nimi postępuje więc się nie dziw że nie raz tak napisałem.
21 maja 12:59 | ocena:100%
100%
0%
Link do tego komentarza:
No photo
~HAnyseKSG
do ~Korwin:
21 maja 10:15 użytkownik ~Korwin napisał
Gorączkuj się ile chcesz . Nigdy ci nie zarzucałem że się czymś interesujesz czy nie . Nie rozumiesz sensu tego co napisałem. Mój klub jest w takiej samej sytuacji jak te które wymieniłem jeśli chodzi o znaczenie w Polsce. Za dwa lata góra trzy będziesz p
I jeszcze jedno...
Na forach Szombierek czy innych śląskich klubów z niższych lig od dawna bywam. Może za jakieś 2-3 lata będę tam wylewał pomyje ale dopiero jak pojawią się twoje wpisy po spadku tyskiego Sokoła :)))
21 maja 13:27 | ocena:100%
100%
0%
Link do tego komentarza:
No photo
~HAnyseKSG
do ~Korwin:
20 maja 15:49 użytkownik ~Korwin napisał
Czytałem i co. Nie ma tam nic o moim ani twoim klubie . To tylko świadczy o tym że zajmujesz się kłopotami innych a nie widzisz swojego bagna. Chociaż nie. Ty o tym bagnie wiesz. Cieszy cię to że inni też maja nie za dobrze. Gdy coś złego dzieje się u inn
Zarzucasz mi że wyolbrzymiam różne sytuacje w celu hejtowania klubu którego nie lubię?
Odpowiem ci - NIE !!! Nie wyolbrzymiam i nie zaniżam niczego !!!
Piszę prawdę. Opisuję stan faktyczny bez żadnych przekłamań.
Powiedzieć ci kto tak robi ?
Odpowiem ci - TY !!! Ty tak robisz HIPOKRYTO !!!
1 milion zł. nazywasz parę złotych?
1 milion zł. być może dla klubu z przeciętnym budżetem Ekstraklasowym który nie boryka się z zaległościami finansowymi to nie jest wielka kwota ale na pewno nie jest to parę złotych.
Dla klubu z najmniejszym budżetem i borykającym się z kilkudziesięcioma milionami długu dla którego problem stanowiło uregulowanie na czas 3 milionów by uzyskać licencję kwota 1 miliona zł. to są olbrzymie pieniądze.
Drugą stroną medalu jest to że oszukali swoich zawodników i oszukali komisję licencyjną.
Gdyby Ruch miał te (w/g ciebie) "parę groszy" to dlaczego ich nie spłacił na czas i poco (nie pierwszy już zresztą raz) oszukał KL.Esa ?

ps. Już ci facet pisałem i to niejednokrotnie.
- Jak się nie zgadzasz z moimi słowami to dawaj mi konkretne argumenty.
- Potwierdź mi to linkiem że kłamię.
A przede wszystkim,
- Nie zarzucaj mi tego co sam obłudnie stosujesz !!!
21 maja 01:42 | ocena:100%
100%
0%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~BaranUżytkownik anonimowy
~Baran :
No photo~BaranUżytkownik anonimowy
W tej chwili Ruch to stajnia Agiasza, przez lata nazbieralo sie tyle gnoju , ze w ten klub nalezaloby skierować rzeke Rawe moze choć sama brudna wyczyścila by ten śmietnik
21 maja 10:01
Liczba głosów:0
0%
0%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~Kibic Ruchu od 66lat Użytkownik anonimowy
~Kibic Ruchu od 66lat :
W dzisiejszym meczu potwierdzily sie slowa Pana Ostafińskiego wiekszość graczy Ruchu to miernoty, nie starcza im umiejetności na ten poziom rozgrywkowy, w ciagu dwuch sezonów nie zrobili zadnych postepów , zenada !!! Biedny Ruch okaleczony i sponiewierany . Po prostu pilkarskie nedzarze.
19 maja 23:04 | ocena:100%
Liczba głosów:11
100%
0%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~JanekUżytkownik anonimowy
~Janek
No photo~JanekUżytkownik anonimowy
do ~Kibic Ruchu od 66lat :
19 maja 23:04 użytkownik ~Kibic Ruchu od 66lat napisał
W dzisiejszym meczu potwierdzily sie slowa Pana Ostafińskiego wiekszość graczy Ruchu to miernoty, nie starcza im umiejetności na ten poziom rozgrywkowy, w ciagu dwuch sezonów nie zrobili zadnych postepów , zenada !!! Biedny Ruch okaleczony i sponiewierany
W ekstraklasie są same miernoty!
19 maja 23:28 | ocena:67%
67%
33%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~jonekUżytkownik anonimowy
~jonek
do ~Kibic Ruchu od 66lat :
19 maja 23:04 użytkownik ~Kibic Ruchu od 66lat napisał
W dzisiejszym meczu potwierdzily sie slowa Pana Ostafińskiego wiekszość graczy Ruchu to miernoty, nie starcza im umiejetności na ten poziom rozgrywkowy, w ciagu dwuch sezonów nie zrobili zadnych postepów , zenada !!! Biedny Ruch okaleczony i sponiewierany
W ciągu dwóch sezonów odeszli: Putnocki, Stępiński, Ćwieląg, Mazek, Lipski. Kontuzje leczył 1 1/2 roku Helik, ~1/2 roku Urbańczyk, nie wiele mniej, Koj.
Przybyli: Kowalczyk - niezdolny do gry przez 1 rundę,a potem strach w każdym mecz, że coś mu się urwie, to samo Pazio,
Hrdliczka do kończa 1 rundy dochodził (doszedł!) do formy, Niezgoda- hybryda (choć z perspektywami), Przybecki - b. szybki: szybko zabłysnął w jednym meczy i szybko zgasł,
Gamakow, Visnikowsk - szkoda słów.
No i wreszcie Fornalik - wprowadzał do zespołu chłopców, których inni nie widzieli w swoich składach i robił z nich zawodników: Stępiński, Mazek, Moneta, Niezgoda. Był w tym rewelacyjny! Ale w tym czasie w innych zespołach kupowano zawodników z duże pieniądze i w tym tkwi różnica.
Ciekawe kto z tego składu zostanie na 1 ligę?
Kibice! Gowy do góry! Ruch nie gro w Lidze Mistrzów, a żyjemy. Nie będzie groł w Extraklasie - też przeżyjemy.
Zagromy z richtig derby Górnikiem, GKS-em, z Tychami, Bielskiem,
Jak Sosnowiec awansuje to nie muszymy jechać za Brynica na szpil - to dobre!

20 maja 11:08 | ocena:100%
100%
0%
Link do tego komentarza:
No photo
~HAnyseKSG
do ~jonek:
20 maja 11:08 użytkownik ~jonek napisał
W ciągu dwóch sezonów odeszli: Putnocki, Stępiński, Ćwieląg, Mazek, Lipski. Kontuzje leczył 1 1/2 roku Helik, ~1/2 roku Urbańczyk, nie wiele mniej, Koj.
Przybyli: Kowalczyk - niezdolny do gry przez 1 rundę,a potem strach w każdym mecz, że coś mu się urwie
Ci o których piszesz odeszli w ciągu ostatniego sezonu (od lipca 2016)
W ciągu dwóch wcześniejszych sezonów z Ruchu odeszli jeszcze : Kuświk, Babiarz, Starzyński, ect.
Po tym (obecnym) sezonie na 99% odchodzą :
- Helik i Urbańczyk.
- Niezgoda definitywnie wraca do legii.
- Nowak wraca do Legnicy bo Ruch nie ma siana na jego wykup.
21 maja 03:52 | ocena:100%
100%
0%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~GKSUżytkownik anonimowy
~GKS :
Do -D- chłopczyku chyba masz z 15 albo 20 lat i h... wiesz o historii swego śmieRdzacego klubiku, wszystkie wasze niby majstry hehehe były zdobyte przed wojną kaj kilka klubików tylko grało HEHE!! no i reszta kupione za komuny!!!!!jaż nie wspomna śmrodzie dwa razy utrzymanie przy zielonym stoliczku!!
20 maja 00:55 | ocena:67%
Liczba głosów:15
67%
33%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~joUżytkownik anonimowy
~jo
do ~GKS:
20 maja 00:55 użytkownik ~GKS napisał
Do -D- chłopczyku chyba masz z 15 albo 20 lat i h... wiesz o historii swego śmieRdzacego klubiku, wszystkie wasze niby majstry hehehe były zdobyte przed wojną kaj kilka klubików tylko grało HEHE!! no i reszta kupione za komuny!!!!!jaż nie wspomna śmrodzie
Niy wyczymia . Odzywo sie kibic klubiku kery w gablocie mo ino trójkolorowy dywan , a na trybunach pora szmat z lot 80 tych , bo reszta sie kaś zapodziała
20 maja 08:38 | ocena:86%
Liczba głosów:7
14%
86%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~MaxUżytkownik anonimowy
~Max
No photo~MaxUżytkownik anonimowy
do ~jo:
20 maja 08:38 użytkownik ~jo napisał
Niy wyczymia . Odzywo sie kibic klubiku kery w gablocie mo ino trójkolorowy dywan , a na trybunach pora szmat z lot 80 tych , bo reszta sie kaś zapodziała
To popuść smRodzie HEHE
20 maja 11:38 | ocena:80%
Liczba głosów:5
80%
20%
Link do tego komentarza:
No photo
~GKS
do ~jo:
20 maja 08:38 użytkownik ~jo napisał
Te a co wy mocie w tych gablotach haha chyba jedynie skradzione rzeczy, czyli węgiel, kanapki i fany
20 maja 12:27 | ocena:100%
100%
0%
Link do tego komentarza:
No photo
~jo
do ~GKS:
20 maja 12:27 użytkownik ~GKS napisał
Te a co wy mocie w tych gablotach haha chyba jedynie skradzione rzeczy, czyli węgiel, kanapki i fany
14 Mistrzostw Polski lebrze jeden ...
20 maja 12:43 | ocena:100%
0%
100%
Link do tego komentarza:
No photo
~GKS
do ~jo:
20 maja 12:43 użytkownik ~jo napisał
14 Mistrzostw Polski lebrze jeden ...
Zdobytych przed wojną ja grało 5 klubów a reszta kupionych po wojnie haha masz się czym szczycić łowcu kanapek
20 maja 12:59 | ocena:100%
100%
0%
Link do tego komentarza: