s
ZOBACZ SKRÓT HITU

« Powrót do artykułu

Komentarze (4)

Napisz komentarz
No photo
No photo~bksUżytkownik anonimowy
~bks :
No photo~bksUżytkownik anonimowy
Nie strzelony karny nie spowodował tragedii????? Co ty gadasz!!!!!! Jak braknie dwóch punktów to też nie będzie tragedii?? Więcej graj z głową nie machaj łapkami i nogami jak pajac, nie trać głupio piłek, nie zwalniaj akcji podaniami do tyłu, a i mecze będą wyglądać inaczej i będą bramki na wagę złota.
23 kwi 00:14 | ocena:100%
Liczba głosów:2
100%
0%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~bodekUżytkownik anonimowy
~bodek :
No photo~bodekUżytkownik anonimowy
Nie chcę po nim jechać, ale jak pisałem wcześniej, jego największym wrogiem jest ego i w tym cały problem a nie czy strzelił karnego czy nie.

Panie Michale mniej efekciarstwa, machania nogami, zwalniania akcji i mniej głupich strat a więcej efektu dla drużyny a będziemy pana kochać, tym bardziej że ma pan do tego warunki.
21 kwi 21:35 | ocena:50%
50%
50%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~BB FANUżytkownik anonimowy
~BB FAN :
No photo~BB FANUżytkownik anonimowy
Jeśli Janota uważasz, że utrata szansy dołączenia do czołówki ligowej to ,, przecież ten mój niewykorzystany karny nie spowodował jakiejś tragedii" to czym prędzej pakuj się i won z Bielska pajacu bez ambicji!!!
21 kwi 20:59 | ocena:67%
Liczba głosów:3
33%
67%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~lewyobrońcaUżytkownik anonimowy
~lewyobrońca :
No photo~lewyobrońcaUżytkownik anonimowy
Nie przejmować się, oglądałem mecz ze Zniczem, Janota na prawdę prezentuje niezłą formę, zresztą też nie wiele brakło, a strzelił by pięknego gola (poprzeczka). A że karny nie wyszedł.... co ma powiedzieć Vidal w Lidze Mistrzów.
21 kwi 10:49 | ocena:50%
50%
50%
Link do tego komentarza:
SK