Pogon Szczecin - Zaglebie Lubin
POGOŃ – ZAGŁĘBIE 3:3 [SKRÓT]

Skrzydłowy Legii w Zagłębiu. Roczne wypożyczenie Tomasza Nawotki - komentarze

« Powrót do artykułu

Komentarze (7)

Napisz komentarz
No photo
No photo~HAnyseKSGUżytkownik anonimowy
~HAnyseKSG
do ~Stary kibic:
No photo~Stary kibicUżytkownik anonimowy
18 lip 11:37 użytkownik ~Stary kibic napisał
Ja mam dość zabierania nam przez Legię naszych zawodników, a "wypożyczania nam" piłkarzy z którymi w Warszawie nie wiedzą co zrobić.
Ja myślę, że w pierwszej kolejności Legii należałoby wypożyczyć lub przekazać za darmo cały ten zarząd Zagłębia razem z ob
Dokładnie, Legia wykorzystuje Was na maxa. Niby współpraca na stopie przyjacielskiej ale na korzystają głównie tylko oni. Kogo od Was potrzebują to zaraz go sobie biorą a dają tych co są im zbędni. Jak coś z nich zrobicie lepszego to znów Wam zabiorą i dają kilku nowych. Drugim takim "cichym" klubem legijnym był klub z Cichej 6 w Chorzowie. Nie na darmo Smagorowicz po klęsce w Ruchu był mianowany do rady nadzorczej Ekstraklasy S.A. Teraz po zmianie władz Ruchu trochę się to zmieni. Oprócz tego Legia szuka jeszcze jeleni po innych klubach w różnych miastach z całej Polski tj. założyli filię szkółki w Lublinie pod własnym szyldem nie dając im nic w zamian. Tamtejsi kibice w miarę szybko się połapali o co w tym chodzi i zrobili nagonkę a radni szybko się wycofali z tej ich współpracy. Lublin byłby tylko "okradany" z każdego co lepszego młodego narybku a Motor i inne lubelskie kluby nigdy by się nie wspiął wyżej niż obecnie się znajdują.
19 lip 04:51 | ocena:100%
Liczba głosów:1
100%
0%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~lekkreUżytkownik anonimowy
~lekkre
No photo~lekkreUżytkownik anonimowy
do ~Xvb:
No photo~XvbUżytkownik anonimowy
18 lip 12:22 użytkownik ~Xvb napisał
To zabieranie to tylko jeden zawodnik - Sonogo i to nie za darmo przecież. O czym ty klepiesz kolego? Całe tłumy młodych poszły za to z Warszawy do Sosnowca. A kogo ty się tam spodziewałeś ? Vadisa? Pazdana? Poza tym to raczej normalne że wybijający się i
cale tlumy owszem ale szrotu piłkarskiego. A w druga strone podstawowe ogniwa Zaglebia: Magiera i SAnogo
18 lip 14:27 | ocena:100%
100%
0%
Link do tego komentarza:
No photo
~Xvb
do ~Stary kibic:
18 lip 11:37 użytkownik ~Stary kibic napisał
Ja mam dość zabierania nam przez Legię naszych zawodników, a "wypożyczania nam" piłkarzy z którymi w Warszawie nie wiedzą co zrobić.
Ja myślę, że w pierwszej kolejności Legii należałoby wypożyczyć lub przekazać za darmo cały ten zarząd Zagłębia razem z ob
To zabieranie to tylko jeden zawodnik - Sonogo i to nie za darmo przecież. O czym ty klepiesz kolego? Całe tłumy młodych poszły za to z Warszawy do Sosnowca. A kogo ty się tam spodziewałeś ? Vadisa? Pazdana? Poza tym to raczej normalne że wybijający się idą do wyższej ligi a nie odwrotnie. Jeśli piłkarza kupi od was lech albo wisła to będzie lepiej. Może jakiś baranek na otrzeźwienie?
18 lip 12:22 | ocena:100%
0%
100%
| odpowiedzi: 1
Link do tego komentarza:
No photo
~Stary kibic :
Ja myślę, że w pierwszej kolejności Legii należałoby wypożyczyć lub przekazać za darmo cały ten zarząd Zagłębia razem z obecnym trenerem i szybko zapomnieć o nich, a zająć się tak na prawdę wychowaniem swoich zawodników, z naszego terenu.
Tak kiedyś działo się w Zagłębiu, dzięki czemu i były sukcesy ( wtedy w pierwszej lidze-dzisiaj ekstraklasa) i puchary, a teraz nawet w słabiutkiej I linie nie mogą zagrać jednego dobrego sezonu.
Sam ciekaw jestem co będzie w bieżącym sezonie jak wysprzedało się połowę drużyny.
Czy znowu zawodnicy będą zwalniać trenera i czy znowu wychowamy jakiegoś zawodnika, którego sprzątnie nam Legia, a my będziemy piali z zachwytu z tego powodu.
Z piłkarzami powinno się renegocjować umowy i ustalić wynagrodzenie, które byłoby uzależnione od wyników, a nie na zasadzie "czy się stoi czy się leży".
Ta ostatnia uwaga poczyniona na podstawie kilkuletnich obserwacji, z których wynika, że piłkarze mają tak wysokie zarobki, że nie opłaca się im grać wyższej klasie i robią wszystko aby nie awansować.
Tak było z awansem z drugiej ligi do pierwszej ( chyba przez osiem lat), i teraz też tak się robi ( patrz końcówka poprzedniego sezonu.
i jeszcze jedno: za co płaci się panisku o nazwisku Dudek skoro odstawiło się go od drużyny?

18 lip 11:37 | ocena:100%
Liczba głosów:2
100%
0%
| odpowiedzi: 3
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~znuzonyUżytkownik anonimowy
~znuzony
No photo~znuzonyUżytkownik anonimowy
do ~heje:
No photo~hejeUżytkownik anonimowy
17 lip 18:40 użytkownik ~heje napisał
Za chwilę dojdą Sanogo, Moneta, Michalak
Nie ma szans żeby doszli, jesli już to Makowski.
Tamci pójdą do Ekstraklasy albo zostaną.
17 lip 21:37 | ocena:100%
100%
0%
Link do tego komentarza:
No photo
~HAnyseKSG :
Legia dalej robi sobie w Sosnowcu szkółkę do ogrywania swojej młodzieży i awansować wam nie pozwoli.
17 lip 19:06 | ocena:100%
Liczba głosów:2
100%
0%
Link do tego komentarza:
No photo
~heje :
Za chwilę dojdą Sanogo, Moneta, Michalak
17 lip 18:40 | ocena:100%