Może w Ruchu pora na nudę?

Janusz Paterman - już w o wiele bardziej formalny sposób - ponowił próbę przejęcia kontroli nad klubem z Cichej. Przypomnijmy, że ma teraz 34,74 proc. udziałów, podczas gdy Aleksander Kurczyk 31,71, a miasto Chorzów 20,28. Zaczyna się zatem inna gra niż kilka miesięcy temu, kiedy Paterman przez mniej więcej miesiąc pełnił obowiązki prezesa.

Janusz Paterman ma obecnie w Ruchu najwięcej udziałów.
 /  fot. Rafał Rusek  /  źródło: Pressfocus

Gdyby Ruch umiał wygrać w tym sezonie choć dwa razy z rzędu.... Gdyby Ruch umiał się ustrzec przed boleśnie dojmującą serią porażek jedną bramką... Gdyby Ruchowi nie odjęto na starcie czterech punktów... Gdyby nie nieustająca niepewność organizacyjno-finansowa... Ale też: gdyby nie finansowe wsparcie miasta... Albo: gdyby nie ryzykowna zapewne - z punktu widzenia własnych interesów - gra Aleksandra Kurczyka... Czego dzisiaj właściwie można byłoby w Chorzowie szukać? W formułę z cyklu „co by było, gdyby...” można byłoby się bawić w związku z Ruchem w nieskończoność, aczkolwiek zwycięstwo w Warszawie nad Legią sprawiło, że nie ma to zabarwienia tak ponurego jak wcześniej, i że coś w rodzaju otuchy musiało się wlać w niebieskie serca.

Właśnie na to nałożyła się informacja o przejęciu udziałów Dariusza Smagorowicza przez Janusza Patermana, który w ten sposób - już w o wiele bardziej formalny sposób - ponowił próbę przejęcia kontroli nad klubem z Cichej. Dla porządku przypomnijmy, że ma teraz 34,74 proc. udziałów, podczas gdy Aleksander Kurczyk 31,71, a miasto Chorzów 20,28. Zaczyna się zatem inna gra niż kilka miesięcy temu, kiedy Paterman przez mniej więcej miesiąc pełnił obowiązki prezesa, po czym zrezygnował - na skutek braku możliwości dogadania się udziałowców.

Komentarze (10)

Napisz komentarz
No photo
No photo~p.Użytkownik anonimowy
~p. :
No photo~p.Użytkownik anonimowy
Mosor bezwzglednie musi odejsc I zostac osadzony wraz ze smagorem. Kurczyk niekoniecznie. Jakby nie bylo ryzykowal I wlasciwie nadal ryzykuje wlasnym majatkiem. Kurczyk klub podratowal po wyczynach smagora z mosorem. Oby sie jakos dogadali. Kurczyk z Patermanem. I wtedy bylaby szansa Ruch wyprowadzic na prosta. Ale do tego pulkarze musza sie utrzymac.
26 lut 17 19:28 | ocena:57%
Liczba głosów:7
57%
43%
| odpowiedzi: 3
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~ChorzowianinUżytkownik anonimowy
~Chorzowianin :
No photo~ChorzowianinUżytkownik anonimowy
Kurczyk przecież pomaga Ruchowi, to on jako gwarancję bankowa dał swój majątek. Dlatego nie krytykujcie go.
26 lut 17 21:36 | ocena:67%
Liczba głosów:9
67%
33%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~NiebieskiUżytkownik anonimowy
~Niebieski :
No photo~NiebieskiUżytkownik anonimowy
Teraz trzeba sie pozbyc Kurczyka i Mosora. Ciekawe co z trenerem ? Podobno Patermanowi nie jest po drodze z Fornalikiem.
26 lut 17 13:17 | ocena:63%
Liczba głosów:8
63%
38%
| odpowiedzi: 1
Link do tego komentarza:
Z tej samej kategorii